Volvo FMX - Tampon

Kuvvetli tampon

Yüksek nitelikli çelikten üretilmiş tampon dayanıklıdır. O kadar dayanıklıdır ki kamyonla bir moloz döküntüsüne girseniz bile herhangi bir hasar oluştuğunu görmeniz çok düşük olasılıktır. Ayrıca tamponu koruyan kalın bir polipropilen kaplaması vardır.

Tampon üç parçadan oluşmaktadır ve hasarlı parçaları kendi başınıza değiştirmenize olanak sağlayan kolayca erişilebilen vidalara sahiptir; bu sayede servise gitmenize gerek kalmaz ve işletim süreniz artar.

Volvo FMX - Ön Alt Koruma Sistemi

Ön Alt Koruma Sistemi (FUPS)

Ön alt kısmın tamamı bir kutu şeklinde tasarlanmıştır. Ayrı parçalar bir araya geldiğinde son derece sağlam bir tampon meydana getirmektedir ve bir otomobille önden çarpışma durumunda elastikiyet sağlamaktadır. FUPS geriye doğru buruşarak ve kuvvetin bir bölümünü absorbe ederek otomobil yolcularını koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Volvo FMX - Koruma Plakası

Koruma plakası

Arazide sürüş motorunuza zarar verebilir. İşte bu nedenle Volvo FMX motor karterini, hortumları ve soğutucuyu koruyan, yeniden tasarlanmış 3 milimetrelik bir opsiyonel koruma plakasına sahiptir. Arazi sürüşüne dayanıklı olmayan her şey geri viteste bile bu sayede korunabilir. Ayrıca, çok tozlu bir ortamda çalışıyorsanız plaka kamyonun altında oluşan toz bulutlarını azaltmaktadır.

Volvo FMX - Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul