Volvo FMX - Tüm tekerleklerden çekiş

Kontrolü elinize alın

Diferansiyel kilidi aks başına ya da tüm tahrikli akslar için otomatik ya da manuel olarak seçilebilmektedir. Tüm diferansiyeller sürüş sırasında kilitlenebilir. Böylece, kamyonunuzun durmadan ilerlemesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz kontrol olanağını elde edebilirsiniz.

Diferansiyel kilidini yalnızca ihtiyaç duyulduğunda kullanarak yakıt tasarrufu yapabilir, şanzımandaki yıpranma ve aşınmayı en aza indirebilir ve maliyetler ile duraklama sürelerinizi azaltabilirsiniz. 

Volvo FMX - ATC ile birlikte sunulur

Dik yokuşlar için yapılmıştır

Yeni tahrikli ön aks, yüksek tork ve ağır yükler için tasarlanmıştır. Ayrıca, önceki modellere göre 100 milimetre daha ileriye taşınmasıyla birlikte dik rampaları çıkarken çok daha iyi bir yaklaşma açısı (tahrikli ön aks ve 13R22.5 lastik boyutuyla 28°) sağlamaktadır.

Volvo FMX - Aerodinamik Şasi

Tamamı koruma altında

Yerden yükseklik mesafesi, sizin için olduğu kadar, bizim için önemli bir noktadır. Bu nedenle, paralel çubukları ve bağlantı çubuklarını aksla aynı doğrultuda, aks kovanı içerisine yerleştirdik. Ayrıca, fren körüklerini ve yakıt depolarını şasi üzerinde iyice korunaklı olacak bir şekilde tasarladık; böylece tomruk, kaya ve taşlar üzerinden ilerlemenizi engelleyebilecek hiçbir şey yoktur.

Volvo FMX - Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul