Volvo FMX - Kuzgun rengi

Volvo FMX'te yeni siyah, kuzgun rengi

Volvo FMX'in iç mekânı için özel olarak zarif siyah-kahverengi bir renk tasarladık. Bu renge Kuzgun Rengi adını verdik. Lekeyi daha az gösteren renk özellikle inşaat alanlarında kullanılan araçlar için ideal bir renktir.

Volvo FMX - Göstergeler

Göstergeler

Gösterge panelinde daha az kullanılan kumandalar daha uzağa yerleştirilirken, önemli olanların önde ve ortada olması sağlanmıştır. Esnek kontrol düğmeleri direksiyon simidine en yakın konumda olmasını istediğiniz işlevleri seçmenize olanak sunar.

Volvo FMX - Gösterge Tablosu

Gösterge Tablosu

Kollarda bulunan birkaç fonksiyon, yeni tasarımda direksiyon simidine yerleştirilen kontrollere aktarılmıştır. Bu anahtarlar işlevlerine göre ve parmaklarınızla kolayca bulabileceğiniz şekilde mantıksal olarak gruplandırılmıştır.

Oldukça fazla saklama alanı

Eşyalarınız için bolca saklama alanı

Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Giysilerinizi, havlularınızı ve ayakkabılarınızı kurutmak için hızlı bir yardımcı olan elektrikli kurutma dolabı üst yatağa veya kabin duvarına yerleştirilebilir.

Ayrıca, kâğıt gibi eşyalarınız için birçok saklama bölmesi bulunmaktadır. Ön konsolun üzerindeki entegre kaymaz saklama tepsisi ufak eşyalar için idealdir. Kalemlerinizi ve telefonunuzu buraya koyabilirsiniz; ayrıca bir USB girişi de bulunmaktadır. Bir katlanır şişe tutucu dahi mevcuttur.

Volvo FMX - Direksiyon Simidi

Direksiyon simidi - Mükemmel

Yeni direksiyon simidi kolayca ayarlanabilir ve dizleriniz için size daha fazla alan sağlayabilir. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik direksiyon simidi tasarımı tüm gün boyunca rahatlık elde etmenizi sağlar. Ayrıca, kendinizi biraz daha şımartmak isterseniz deri döşeme seçeneğine de göz atabilirsiniz.

Volvo FMX - Koltuk

Koltuk - Benzersiz

Yeni sürücü koltuğu, oturuş pozisyonunuza göre bacak boşluk alanını ve desteği artırır; 20 cm ileri-geri ayarlama aralığına sahiptir ve 10 cm yükseltilip alçaltılabilir. Yeni minderi sayesinde koltuk her zamankinden daha konforludur ve dört farklı döşeme seçeneğiyle sunulmaktadır.

Volvo FMX - Geniş bir alt yatak

Uykunuzdan ödün vermeyin

Geceyi kabinde geçirseniz bile rahat uykunuzdan ödün vermeyin. 70 cm genişliğindeki alçak yatak, 16 cm'lik cep yaylarına ve üç farklı sertlik opsiyonuna sahiptir. Ayrıca, iç aydınlatmayı, çalar saati, park ısıtıcısını, ses sistemini, camları ve kilitleri yatağınızdan çıkmadan da kontrol edebilirsiniz.

Volvo FMX servis sistemleri

Servis ve InfotaInment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon ve filo yönetimi. Geliştirilmiş iletişim ve artırılmış güvenlik. Geliştirilmiş kalitede sesli eğlence sistemi. Volvo'nun entegre servis ve infotainment sistemi ihtiyacınız olan her şeyi 7 inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve/veya direksiyon simidi üzerindeki düğmeler yardımıyla çalıştırılabilir.

Belki de kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirmenizin vakti gelmiş olabilir.

Volvo FMX kullanımı kolay sistemler

Kullanımı kolay

Servis ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi gibi avantajları hissedin.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence sistemini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

360° İç mekana genel bakış

Aşağıda kabin içine interaktif bir genel bakış bulunur. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayın. Daha da iyi bir deneyim için "Tam Ekran" öğesine tıklayın. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonunuzdakilerden farklı olabilir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul