Volvo FMX - Kuzgun rengi

Volvo FMX'te yeni siyah, kuzgun rengi

Volvo FMX'in iç mekânı için özel olarak zarif siyah-kahverengi bir renk tasarladık. Bu renge Kuzgun Rengi adını verdik. Lekeyi daha az gösteren renk inşaat alanları için en ideal renktir.

Volvo FMX renk

Siyah değil. Kuzgun rengi

Volvo FMX'in iç mekânı için özel olarak zarif bir siyah-kahverengi renk tasarladık. Bu renge Kuzgun Rengi adını verdik. Lekeyi daha az gösteren bu renk inşaat sahaları için en ideal renktir.

Volvo FMX - Göstergeler

Göstergeler

Gösterge panelinde daha az kullanılan kumandalar daha uzağa yerleştirilirken, önemli bilgilerin önde ve ortada görülmesi sağlanmıştır. Esnek anahtarlar direksiyon simidine en yakın konumda olmasını istediğiniz işlevleri seçmenize olanak sunmaktadır.

Volvo FMX - Gösterge tablosu

Gösterge tablosu

Kollarda bulunan birkaç fonksiyon, yeni tasarımda direksiyon simidine yerleştirilen kontrollere aktarılmıştır. Bu anahtarlar işlevlerine göre ve parmaklarla kolayca bulunabilecek şekilde mantıksal olarak gruplandırılmıştır.

Volvo FMX bilgi tablosu

Kısa bilgiler

Gösterge panelinde daha az kullanılan kumandalar daha uzağa yerleştirilirken, önemli bilgilerin önde ve ortada görülmesi sağlanmıştır. Esnek anahtarlar direksiyon simidine en yakın konumda olmasını istediğiniz işlevleri seçmenize olanak tanır.

Volvo FMX işlevler

İşlevler parmaklarınızın ucunda

Kollarda bulunan birkaç fonksiyon, buradan direksiyon simidine yerleştirilen kontrollere aktarıldı. Bu anahtarlar işlevlerine göre ve parmaklarla kolayca bulunabilecek şekilde mantıksal olarak gruplandırılmıştır.

Oldukça fazla saklama alanı

Eşyalarınız için bolca saklama alanı mevcuttur

Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Giysilerinizi, havlularınızı ve ayakkabılarınızı kurutmak için hızlı bir yardımcı olan elektrikli kurutma dolabı üst yatağa veya kabin duvarına yerleştirilebilir.

Ayrıca, kâğıt gibi eşyalarınız için birçok saklama bölmesi bulunmaktadır. Ön konsolun üzerindeki entegre kaymaz saklama konsolu ufak tefek eşyalar için idealdir. Kalemlerinizi ve telefonunuzu buraya koyabilirsiniz; ayrıca bir USB girişi de bulunmaktadır. Bir katlanır şişe tutucu bile var.

Volvo FMX - Direksiyon Simidi

Direksiyon simidi - Mükemmel

Yeni direksiyon simidi kolayca ayarlanabilir ve dizleriniz için daha fazla alan sağlamaktadır. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik direksiyon simidi tasarımı tüm gün boyunca rahatlık sağlayabilir. Ayrıca, kendinizi biraz daha şımartmak isterseniz deri döşeme seçeneğinize de göz atabilirsiniz.

Volvo FMX - Koltuk

koltuk - benzersiz

Yeni sürücü koltuğu desteği ve bacak alanını artırır; 20 santimetre ileri-geri ayarlama aralığına sahiptir ve 10 santimetre yükseltilip alçaltılabilir. Yeni minderi sayesinde koltuk her zamankinden daha konforludur ve dört farklı döşeme seçeneğiyle sunulmaktadır.

Volvo FMX direksiyon simidi

Mükemmel bir direksiyon simidi

Direksiyon simidi kolayca ayarlanabilir ve alabildiğine geniş bir diz alanı sağlar. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik direksiyon simidi tasarımı tüm gün boyunca rahatlık sağlar. Ayrıca, birazcık ekstra lüks için deri döşeme seçeneğine sahipsiniz.

Yeni sürücü koltuğu

Benzersiz bir koltuk

Sürücü koltuğu mükemmel destek, aralık ve bacak alanı sunar; 20 santimetre ileri-geri ayarlama aralığına sahiptir ve 10 santimetre yükseltilip alçaltılabilir. Dört farklı döşeme arasından seçim yapabilirsiniz ve her zamankinden daha konforlu bir şekilde oturacaksınız.

Volvo FMX - Geniş bir alt yatak

Uykunuzdan ödün vermeyin

Geceyi kabinde geçirseniz bile rahat uykunuzdan ödün vermeyin. 70 santimetre genişliğindeki alçak yatak, 16 santimetrelik cep yaylarına ve seçenek olarak üç farklı sertlik seviyesine sahiptir. Ayrıca, iç aydınlatmayı, çalar saati, park ısıtıcısını, ses sistemini, camları ve kilitleri yatağınızdan çıkmadan da kontrol edebilirsiniz.

Geniş bir alt yatak

Rahat bir uykudan ödün vermeyin

Geceyi kabinde geçirseniz bile uykudan ödün vermeyin. 70 santimetre genişliğindeki alçak yatak, 16 santimetrelik cep yaylarına ve üç farklı sertlik seviyesi seçeneğine sahiptir. Ayrıca, iç aydınlatmayı, çalar saati, park ısıtıcısını, ses sistemini, camları ve kilitleri yataktan ayrılmadan kontrol edebilirsiniz.

Volvo FMX servis sistemleri

Servis ve Infotainment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon, Dynafleet, geliştirilmiş iletişim ve kaliteli sesli eğlence. Volvo Trucks'ın entegre servis ve infotainment sistemi bu özellikleri tek arayüzlü, yedi inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve direksiyon simidi düğmeleri ile çalıştırın.

Kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirin.

Volvo FMX kullanımı kolay sistemler

Kullanımı kolay

Servislerinizin ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Avantajları hissedin: daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence birimini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

Servislerin ve infotainment'ın entegrasyonu, daha kolay kullanıldıkları anlamına gelir. Ekrana dokunun, direksiyon simidindeki düğmelere basın veya sesinizi kullanın. Size hangisi daha çok uyarsa.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul
VT

Kabine adım attığınızda ona bayılacaksınız

Volvo FMX kabinini incelemek için yerel Volvo Trucks bayinizle iletişime geçin. Size kabini memnuniyetle tanıtacaklardır.

Yerel bayinizi bulun