Kullandıkça gözünüze çok daha hoş görünecek.

Asok George

Tasarımcı, Volvo Trucks

Volvo FMX - Daha büyük. Daha iyi. Daha güçlü

Daha büyük. Daha iyi. Daha güçlü

Yeni tasarımda Volvo FMX temel öğelerinin hemen hepsi korunmuş, sadece geliştirilip iyileştirilmiştir. Köşe tamponları kadar koruma barı da artık daha sağlam ve daha geniştir. Ortadaki çeki demiri dökme demirden üretilmiş olup, 32 tona kadar olan ağırlıkları rahatlıkla çekebilir. Ayrıca, yeni farlar daha yükseğe konumlandırıldığı için hasara maruz kalma riski de daha azdır.

Volvo FMX - Zamandan tasarruf edin

Zamandan tasarruf edin

Köşe tamponları ve gövde panelleri üzerinde açıkta bırakılan bağlantı elamanları, kamyonun sağlam görünümüne katkıda bulunmanın yanı sıra panellerin hızla değiştirilebilmesini de sağlamaktadır. Tasarımcılarımız Volvo FMX'i tasarlarken işlevselliği ve serviste harcanacak zamanı en aza indirmeyi hedeflemiştir.

Volvo FMX - Tampon

Her şey işletim süresi için

Polipropilen kaplamayla kaplanmış çelik tampon, her türlü koşulda (veya darbeye) dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Güçlü bi-xenon farlar için iki farklı güçlü koruma plakası arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, 3 mm kalınlığındaki koruma plakası bel altı bölgesini korumaktadır.

Hangi işte kullanırsanız kullanın, Volvo FMX sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Giriş Basamağı

İnşaat için tasarlandı

Bir inşaat kamyonu sürücüsü olarak sık sık kabine girip çıkmanız gerekebilir. Kaymayı önleyen bir tasarıma sahip alçak ve katlanabilir giriş basamağı, kabine daha hızlı ve güvenli bir şekilde girip çıkmanızı sağlar. İnce ayna kolları size mükemmel ön görüş sunarken, yüksek hava girişi geri viteste iyi bir geri görüş elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca, ön camınıza çamur yapışırsa hiç endişelenmeyin, kabinin önüne çıkıp kolayca temizleyebilirsiniz. Kısacası, Volvo FMX'in her bir ayrıntısı hem sizin hem de kamyonunuzun hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

360° Dış tasarıma genel bakış

Aşağıda kabine ilişkin interaktif bir genel bakış yer almaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayın. Daha da iyi bir deneyim için "Tam Ekran" öğesine tıklayın. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonunuzdakilerden farklı olabilir.

Çevre dostu, 650'den fazla renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmadan, zamandan ve paradan tasarruf edebilir, Volvo Trucks kabininizi istediğiniz renkte teslim alabilirsiniz. Renk paletimiz üzerinde 650'den fazla farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer aradığınız rengi bulamadıysanız, lütfen endişelenmeyin, istediğiniz rengi oluşturma konusunda uzman ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Ön gösterim için, aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalabileceğini lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için Volvo Trucks bayinizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir. Bu uygulama satış sisteminde bulunan tüm renkleri içermektedir. Katı renklerin pek çoğu şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, Volvo Trucks bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul