Kullandıkça gözünüze çok daha hoş görünecek.

Asok George

Tasarımcı, Volvo Trucks

Volvo FMX - Daha büyük. Daha iyi. Daha güçlü

Daha büyük. Daha iyi. Daha güçlü

Yeni tasarımda Volvo FMX temel öğelerinin hemen hepsi korunmuş, sadece geliştirilip iyileştirilmiştir. Köşe tamponları kadar koruma barı da artık daha sağlam ve daha geniştir. Ortadaki çeki demiri dökme demirden üretilmiş olup, 32 tona kadar olan ağırlıkları rahatlıkla çekebilir. Ayrıca, yeni farlar daha yükseğe konumlandırıldığı için hasara maruz kalma riski de çok daha azdır.

Volvo FMX - Zamandan tasarruf edin

Zamandan tasarruf edin

Köşe tamponları ve gövde panelleri üzerinde açıkta bırakılan bağlantı elamanları, kamyonun sağlam görünümüne katkıda bulunmanın yanı sıra panellerin hızla değiştirilebilmesini de sağlamaktadır. Tasarımcılarımız Volvo FMX'i tasarlarken işlevselliği ve serviste harcanacak zamanı en aza indirmeyi hedeflemiştir.

Volvo FMX - Tampon

Her şey işletim süresi için

Polipropilen kaplamayla kaplanmış çelik tampon, her türlü koşula (veya darbeye) dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Güçlü bi-xenon farlarınız için iki farklı güçlü koruma arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, 3 milimetre kalınlığındaki koruma plakası bel altı bölgesini korumaktadır.

Hangi işte kullanırsanız kullanın, Volvo FMX sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Giriş Basamağı

İnşaat için tasarlandı

Bir inşaat kamyonu sürücüsü olarak sık sık kabine girip çıkmanız gerekebilir. Kaymayı önleyen bir tasarıma sahip alçak ve katlanabilir giriş basamağı, kabine daha hızlı ve güvenli bir şekilde girip çıkmanızı sağlayabilir. İnce ayna kolları size mükemmel ön görüş sunarken, yüksek hava girişi geri viteste iyi bir geri görüş elde etmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca, ön camınıza çamur yapışırsa hiç endişelenmeyin, kabinin önüne çıkıp kolayca temizleyebilirsiniz. Kısacası, Volvo FMX'in her bir ayrıntısı hem sizin hem de kamyonunuzun hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Çevre dostu, 650'den fazla renk arasından seçim yapabilirsiniz

Ayrıca bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmadan, zamandan ve paradan tasarruf edebilir, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alabilirsiniz. Renk paletimiz üzerinde 650'den fazla farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer aradığınız rengi bulamadıysanız, lütfen endişelenmeyin, istediğiniz rengi oluşturma konusunda uzman ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Ön gösterim için, aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalabileceğini lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için Volvo bayinizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın.

Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içermektedir. Katı renklerin pek çoğu şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, Volvo bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul