Volvo FM - Garantimiz Altında

Garantimiz Altında

Birinci sınıf tasarım, üstün servis ve kapsamlı destek ağı, tüm bunlara telematik teknolojimizi ve Volvo Altın Sözleşmeyi eklediğinizde %100 işletim süresi garantisi elde edebilirsiniz. Böylece, kamyonlarınız ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılmaya hazır demektir. Diğer taraftan, aksi durumlarda, size ikame bir kamyon sağlayabilir veya mali kaybınızı karşılayabiliriz.

Daha fazla bilgi edinin
telematics

KABİNDEKİ SANAL TEKNİSYENİNİZ

Telematik ağ geçidi teknolojisi, servisin motor, kilometre ve yakıt tüketimi ile ilgili bilgileri görmesine olanak sağlamaktadır. Teknisyenler aynı zamanda diyagnostik arıza kodlarını görebilir ve fren balataları, kavrama, akü gibi önemli bileşenlerin durumunu izleyebilir. Bu izleme sayesinde planlanmamış duraklamalar en aza indirilirken, servis siz varıncaya kadar tamamen hazır olacağından, mümkün olan en kısa sürede tekrar yola koyulabilirsiniz.

Volvo FH - Yol Yardım

Düğmeye basın yeter

 

Issız bir yerde, öngöremediğiniz bir biçimde durmak zorunda mı kaldınız? VAS On-Call düğmesine bastığınızda dilinizi konuşan bir operatöre bağlanabilirsiniz (kamyon dijital takoğraftaki karttan uyruğunuzu kontrol eder). Operatör tam konumunuzu ve şasi kimlik numaranızı görebilir ve diyagnostik arıza kodlarını ilgili teknisyene aktarabilir.

Sıkı durun, yardım ekibi yola çıktı bile!

 

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Güvenlik

Daha az kaza. Daha yüksek işletim süresi.

Güvenlik bizim DNA'mızda var. Aslında bu konuda biraz takıntılıyız da denebilir. Ne kadar az kazaya karışırsanız, kamyonunuz (ve sürücü) o kadar uzun zaman yolda olur. Volvo FH gelmiş geçmiş en güvenli Volvo'muzdur. Kamyonu, sürücüyü ve diğer yol kullanıcılarını koruyan güvenlik özellikleriyle doludur.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul