Volvo FM - Volvo Dinamik Direksiyon

Volvo Dinamik Direksiyon

Sürüş deneyiminde çığır açmıştır. Yüksek hızlarda mükemmel denge, düşük hızlarda zahmetsiz kontrol, geri viteste mükemmel hassasiyet elde edebilirsiniz. Volvo Dinamik Direksiyon sayesinde direksiyonu zorlanmadan kontrol edebilir, hatta tek parmağınızla bile çevirebilirsiniz, böylece vücut yorgunluğunuz %85'e varan oranda azalma gösterebilir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - I-Shift

Dünyanın en akıllı şanzımanı

Basit, güvenilir ve üst düzey verimli I-Shift, ağır debriyaj, ağır vites kolu olmadığı için ve her vites değişimini en doğru zamanda yaptığı için en beğenilen şanzıman sistemimizdir. Sürücülerinin I-Shift'i sevme nedenlerinden bir diğeri ise %5'e kadar yakıt tasarrufu sağlamasıdır.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Daha Hafif

Pek çok kamyon ağırlığına ağırlık katarken, Volvo FM hafiflemiştir. Ağırlık optimizasyonu programımız sayesinde Volvo FM'i 75 kg hafifletebildik. Program her kamyonun kullanım alanına göre uyarlandığından, araç hafifletilirken hiçbir şeyden ödün verilmemiştir.

Bir Kamyonun azami yüklü araç ağırlığı 18 tona yaklaştıkça, dengeleme nedeniyle, çekicideki bir kilo ekstra ağırlık yük kapasitesinden üç kilo kaybettirmektedir. Bu nedenle, Volvo FM'in verdiği kilolar üçle çarpılarak yük potansiyeline eklenebilir, böylece ilave 225 kg'lık yük potansiyeli elde edilebilir. Böylece, Volvo FM, üretkenliğinizi artırırken, her işinizden daha yüksek kâr elde etmenize yardımcı olur.

Volvo FM - İç Mekân

Mükemmel çalışma ve dinlenme ortamı

Volvo FM'e ekstra alçak giriş basamağını kullanarak adım attığınız andan mesai saatinizin sonuna kadar rahat bir iş günü için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabilirsiniz. İç mekândaki her şey yoldaki üretkenliğinizi artıracak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, mesai saatinizin sonunda daha rahat bir dinlenme ortamı sunmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Dynafleet

Üretkenliğinizi üst düzeye çıkarın

Konumlar, yükler, sürücü zamanları, emisyon raporları, yakıt tüketimi... Dynafleet sahip olduğunuz her kamyon hakkında gerçek zamanlı veriler sunarak üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve kârlılığınızı yükseltecek kararlar almanıza yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul