Volvo FM - Özelleştirilebilen Şasi

Ne kadar esnek?

Yakıt depoları her iki yana monte edilebilir, araç kutularının, yakıt depolarının ve AdBlue depolarının yerleri değiştirilebilir, arka şasinin uzunluğu 50 mm'lik adımlarla ayarlanabilir.

Kapsamlı bir dingil mesafesi yelpazesi bulunmaktadır. Ayrıca, tüm dingil mesafelerini fabrikada tam olarak isteklerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebiliriz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Fabrikadan size

Tam Bir Volvo Paketi

Volvo FM'iniz benzersiz olabilir. Sipariş edildikten sonra fabrikada kamyonun özellikleri optimize edilebilir. Şasi henüz fabrikadayken sıra dışı görevler için uyarlanabilir. Tüm bu özellikler kaliteyi artırabilir, teslimat süresini kısaltabilir ve size daha eksiksiz bir garanti sağlar.

Tam bir Volvo değil mi?

Volvo FM - Üstyapıcı Arayüzü

Akıllı elektrik tesisatı

Volvo FM'in üstyapıcı arayüzü, üstyapıcının kamyonun elektrik sistemine erişim sağlamasını ve fonksiyonları özelleştirmesini sağlamaktadır. Arayüz, yardımcı donanıma enerji sağlamanın yanı sıra, sürücüye donanımı hem ön konsoldan hem de uzaktan kumandayla kontrol etme olanağı sunmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Artırılmış aks yükü kapasitesi

Artırılmış aks yükü kapasitesi

Aks yükü kapasitesini, Volvo FM'i daha da esnek kılacak şekilde artırdık. Düşük şasi yükseklikleri ve daha güçlü aks konfigürasyonları optimum çözümü, yani rakiplerinizin alamadığı işleri almanıza imkan veren çözümü bulmanıza ve elinizdeki işlerden en iyi sonuçları almanıza yardımcı olmaktadır.

Volvo FM - Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul