Volvo FM - Kabin

Ofisinize adım atın

Huzurlu, profesyonel ve zengin donanımlı kabin içinde zaman geçirmeyi gerçekten çok seveceğiniz bir çalışma ortamı sunmaktadır. Renkler ve malzemeler titizlikle seçilmiştir. Ön konsol hafif açılı bir şekilde tasarlanmıştır. Ekstra geniş ön cam ile yola hakim olacağınız bir görüş açısı elde edebilirsiniz.

Volvo FM ofis

Ofisinize adım atın

Huzurlu, profesyonel ve zengin donanımlı bu kabin, içinde zaman geçirmeyi gerçekten çok seveceğiniz bir çalışma ortamı sunar. Renkler ve malzemeler titizlikle seçilmiştir. Ön konsol hafif açılı bir şekilde tasarlanmıştır. Ekstra geniş ön cam yola hakim bir görüş açısı sunar.

Volvo FM - Her şey elinizin altında

Her şey elinizin altında

Eğilmenize, uzanmanıza gerek yoktur. Gözlerinizi yoldan ayırmak zorunda kalmazsınız. Volvo FM'de göstergeler tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde konumlandırılmıştır. Önemli bilgilere tek bakışta erişebilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir anahtarlar sayesinde en sık kullandığınız işlevleri en rahat şekilde erişebileceğiniz yere koyabilirsiniz. 

Volvo FM'in yeni ön konsolu

Her şey elinizin altında

Eğilmeye gerek yok. Uzanmaya gerek yok. Gözlerinizi yoldan ayırmak zorunda kalmazsınız. Volvo FM'de göstergeler tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yere konumlandırılmıştır. Önemli bilgilere tek bakışta erişebilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir anahtarlar sayesinde en sık kullandığınız işlevleri en rahat şekilde erişebileceğiniz yere konumlandırabilirsiniz. 

Yeni Volvo FM - Saklama Alanları

Bolca saklama alanı

Kalemlerden klipsli kâğıt altlıklarına, telefonunuzdan en sevdiğiniz bardağınıza kadar,işlerinizi organize ederken genellikle küçük şeylerden faydalanırız. Bu nedenle Volvo FM'in içerisinde birçok kullanışlı saklama alanı tasarlanmıştır. Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanları tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.
Ayrıca, birçok yeni bölme, kâğıt gibi eşyalarınızı düzenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olmaktadır. Hatta, kabininizde bir adet PC tutucu, atık kâğıt kutusu ve katlanır iki litrelik şişe tutucu bile bulabilirsiniz.

Yeni Volvo FM'de birçok saklama ünitesi

Eşyalarınız için bolca saklama alanı mevcuttur

Çalışırken genellikle kalemden klipsli kâğıt altlığına, telefondan kaseye kadar birçok küçük eşya kullanırsınız. İşte bu nedenle birçok kullanışlı saklama alanı tasarladık. Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Ayrıca, birçok saklama bölmesi kâğıt gibi eşyalarınızı düzenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olur. Kabine bir adet PC tutucu, atık kâğıt kutusu ve katlanır iki litrelik şişe tutucu bile yerleştirdik.

Volvo FM - Koltuk

Koltuğunuz rahat mı?

Yeni sürücü koltuğu destek, aralık ve bacak alanı açısından geliştirilmiştir. Koltuk 20 cm ileriye ve geriye; 10 cm yukarıya ve aşağıya ayarlanabilmektedir. Ayrıca yeni minderiyle artık eskisinden de rahattır.

Volvo FM - Direksiyon

Mükemmel sürüş pozisyonu

Direksiyon simidi 90 mm aşağıya ve yukarıya ayarlanabilir ve 28 dereceye kadar yatırılabilir. Bir ayak pedalı ile rahatça kontrol edilir ve kabine girerken veya çıkarken rahatça katlanabilir. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik tasarım tüm gün boyunca rahatlık sağlar. Ayrıca, birazcık ekstra lüks için deri döşeme seçeneğine de sahipsiniz.

Volvo FM'in yeni konforlu sürücü koltuğu

Koltuğunuz rahat mı?

Sürücü koltuğu mükemmel destek, aralık ve bacak alanı sunar. Koltuk 20 cm ileri ve geriye; 10 cm yukarı ve aşağıya ayarlanabilmektedir. Her zamankinden daha konforlu bir şekilde oturacaksınız.

Volvo FM'in ayarlanabilir ve yatırılabilir direksiyon simidi

Mükemmel sürüş pozisyonunuz

Direksiyon simidi 90 mm aşağı ve yukarıya ayarlanabilir ve 28 dereceye kadar yatırılabilir. Bir ayak pedalı ile rahatça kontrol edilir ve kabine girerken veya çıkarken rahatça katlanabilir. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik tasarım tüm gün boyunca rahatlık sağlar. Ayrıca, birazcık ekstra lüks için deri döşeme seçeneğine sahipsiniz.

Volvo FM servis sistemi

Servis ve Infotainment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon, Dynafleet, geliştirilmiş iletişim ve kaliteli sesli eğlence. Volvo Trucks'ın entegre servis ve infotainment sistemi bu özellikleri tek arayüzlü, yedi inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve direksiyon simidi düğmeleri ile çalıştırın.

Kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirin.

Volvo FM kullanımı kolay

Kullanımı kolay

Servislerinizin ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Avantajları hissedin: daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence birimini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

Servislerin ve infotainment'ın entegrasyonu, daha kolay kullanıldıkları anlamına gelir. Ekrana dokunun, direksiyon simidindeki düğmelere basın veya sesinizi kullanın. Size hangisi daha çok uyarsa.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul
Yerel bayinizi bulun

Rahat edin

Sürüş pozisyonunuzu ayarlayın. Yatağı test edin. Mükemmel görüş açısını inceleyin. Yerel Volvo Trucks bayiniz Volvo FM kabininin her özelliğini size tanıtacaktır.

Yerel bayinizi bulun