Volvo FM - Kabin

Ofisinize adım atın

Profesyonel, huzurlu ve zengin içerikli aksesuarlarla donatılan kabin içinde zaman geçirmeyi çok seveceksiniz. Renkler ve malzemeler titizlikle seçilmiş ve üretilmiştir. Ön konsol hafif açılı bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, ekstra geniş ön cam ile yola hakim olacağınız bir görüş açısı elde edebilirsiniz.

Volvo FM - Her şey elinizin altında

Her şey elinizin altında

Eğilmenize, uzanmanıza gerek yoktur. Gözlerinizi yoldan ayırmak zorunda kalmazsınız. Volvo FM'de göstergeler tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde konumlandırılmıştır. Böylece, önemli bilgilere tek bakışta erişebilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir kontrol anahtarları sayesinde en sık kullandığınız işlevleri en rahat erişebileceğiniz yerlere koyabilirsiniz. 

Yeni Volvo FM - Saklama Alanları

Bolca saklama alanı

Kalemlerden klipsli kâğıt altlıklarına, telefonunuzdan en sevdiğiniz bardağınıza kadar, işlerinizi organize ederken genellikle küçük şeylerden faydalandığınızı biliyoruz. Bu nedenle Volvo FM'in içerisinde birçok kullanışlı saklama alanı tasarladık. Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Ayrıca, kâğıt gibi eşyalarınız için birçok saklama bölmesi bulunmaktadır. Hatta, kabininizde bir adet PC tutucu, atık kâğıt kutusu ve bir katlanır şişe tutucu dahi mevcuttur.

Volvo FM - Koltuk

Koltuğunuz rahat mı?

Yeni sürücü koltuğu, oturuş pozisyonunuza göre bacak boşluk alanını ve desteği artırır; 20 cm ileri-geri ayarlama aralığına sahiptir ve 10 cm yükseltilip alçaltılabilir. Yeni minderi sayesinde koltuk her zamankinden daha konforludur.

Volvo FM - Direksiyon Simidi - Mükemmel

Direksiyon Simidi - Mükemmel

Yeni direksiyon simidi kolayca ayarlanabilir ve dizleriniz için size daha fazla alan sağlayabilir. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik direksiyon simidi tasarımı tüm gün boyunca rahatlık elde etmenizi sağlar. Ayrıca, kendinizi biraz daha şımartmak isterseniz deri döşeme seçeneğine de göz atabilirsiniz.

Volvo FM servis sistemi

Servis ve Infotainment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon ve filo yönetimi. Geliştirilmiş iletişim ve artırılmış güvenlik. Geliştirilmiş kalitede sesli eğlence sistemi. Volvo'nun entegre servis ve infotainment sistemi ihtiyacınız olan her şeyi 7 inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve/veya direksiyon simidi üzerindeki düğmeler yardımıyla çalıştırılabilir.

Belki de kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirmenizin vakti gelmiş olabilir.

Volvo FM kullanımı kolay

Kullanımı kolay

Servis ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi gibi avantajları hissedin.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence sistemini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

360° İç mekana genel bakış

Aşağıda kabin içine interaktif bir genel bakış bulunur. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayın. Daha da iyi bir deneyim için "Tam Ekran" öğesine tıklayın. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonunuzdakilerden farklı olabilir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul