Sıcak, güvenli ve çok çalışkan bir yol arkadaşı

Jonas Sandström

Tasarımcı, Volvo Trucks

Volvo FM - Tam bir şehirli

Tam bir şehirli

Volvo FM şehir içi işler için son derece idealdir. Diğer bazı agresif modellere göre biraz daha iddiasız görünebilir. Ancak güçlü ve aerodinamik olmasının yanında, sürekli çalışmak için tasarlanmıştır. Boyu biraz daha kısadır. Bu sayede, şehir içi trafiğinde yayalar, bisikletliler ve otomobil sürücüleri, Volvo FM sürücüsüyle daha kolay göz teması kurabilir ve olası dalgınlığın sebep olabileceği trafik kazalarının önüne geçilmiş olur.

Volvo FM - Aileden biri

Aileden biri

Yeniden tasarlandı, yeniden şekillendirildi. Önceki modelin beğenilmesini sağlayan özellikleri hala taşıyor, sadece yeni cesur ızgarayla şimdi biraz daha iddialı görünüyor.

Yine de Volvo FM hala aynı tanıdık görünüme sahip. Aerodinamik çizgileri ve V şekilli farlarıyla Volvo FM ailenizin bir parçası olmak için hazır.

Volvo FM - Yataklı Alçak Kabin

Yataklı alçak kabin

Daha fazla alana mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Yataklı alçak kabinde, kabin tavanının üzerindeki alandan yararlanabilirsiniz. Ekstra alçak şasi üzerine monte edilmiş olan bu kabinin zeminden tavana kadar olan mesafesi yalnızca 261,5 cm'dir. Bu sebeple, yükseklik konusunda hassas, örn. otomobil nakliye araçları gibi, uygulamalar için geniş bir kullanım alanı sunabilir.

Daha fazla bilgi edinin

Çevre dostu, 650'den fazla renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmadan, zamandan ve paradan tasarruf edebilir, Volvo Trucks kabininizi istediğiniz renkte teslim alabilirsiniz. Renk paletimiz üzerinde 650'den fazla farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer aradığınız rengi bulamadıysanız, lütfen endişelenmeyin, istediğiniz rengi oluşturma konusunda uzman ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Ön gösterim için, aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalabileceğini lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için Volvo Trucks bayinizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir. Bu uygulama satış sisteminde bulunan tüm renkleri içermektedir. Katı renklerin pek çoğu şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, Volvo Trucks bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul