Sıcak, güvenli ve çok çalışkan bir yol arkadaşı

Jonas Sandström

Tasarımcı, Volvo Trucks

Volvo FM - Tam bir şehirli

Tam bir şehirli

Güçlü, aerodinamik ve yol katetmek için üretildi. Ancak Volvo FM şehir içi işler için de son derece uygundur. Diğer bazı agresif modellere göre daha iddiasız bir görünüme sahiptir. Boyu biraz daha kısadır. Bu sayede, yayalar, bisikletliler ve otomobil sürücüleri, sürücüyle daha kolay göz teması kurabilmektedir. Böylece, her zaman daha mutlu ve daha güvenli bir yolculuk imkanı sunabilmektedir.

Volvo FM - Aileden biri

Aileden biri

Yeniden düşünüldü, yeniden çizildi, yeniden şekillendirildi.

Ancak, Volvo FM hala aynı tanıdık görünüme sahiptir. Aerodinamik çizgileri ve V şekilli farlarıyla Volvo FM kesinlikle ailenizin bir parçasıdır. Önceki modelin beğenilmesini sağlayan özellikleri hala taşıyor, sadece yeni cesur ızgarayla artık daha iddialı bir görünüyor.

Volvo FM - Yataklı Alçak Kabin

Yataklı alçak kabin

Daha fazla alana mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Yataklı alçak kabinde kabin tavanının üzerindeki alandan yararlanabilirsiniz. Ekstra alçak şasi üzerine monte edilmiş olan bu kabinin zeminden tavana kadar boyu yalnızca 261,5 santimetredir; dolayısıyla, otomobil nakliye araçları ve diğer yükseklik konusunda hassas uygulamalar için geniş bir alan sunmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin

Çevre dostu, 650'den fazla renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmadan, zamandan ve paradan tasarruf edebilir, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alabilirsiniz. Renk paletimiz üzerinde 650'den fazla farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer aradığınız rengi bulamadıysanız, lütfen endişelenmeyin, istediğiniz rengi oluşturma konusunda uzman ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Ön gösterim için, aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalabileceğini lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için Volvo bayinizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın.

Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içermektedir. Katı renklerin pek çoğu şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, Volvo bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul