Volvo FM - Üstyapıcılar bir adım önde

Üstyapıcılar bir adım önde

Üstyapıcı braketleri, farklı arka uç biçimleri ve Volvo üstyapıcı talimatları sayesinde, üstyapıcılar gereksiz işlemlerle uğraşmaktan kurtulur, siz de zamandan tasarruf ederek hemen yola koyulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Mükemmel yol tutuş

Mükemmel yol tutuş

Volvo FM, Volvo FH ile aynı şasi platformuna sahiptir. Geliştirilmiş süspansiyon sistemleri ve denge çubukları sayesinde yüksek denge elde ederken, virajlarda binek otomobilleri aratmayan bir yol tutuş sunmaktadır. Bu da benzersiz bir kontrol sağlanmasına yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Tandem Aks Kaldırma

Tandem Aks Kaldırma

Volvo FM artık boşaltma yaparken en arkadaki çekiş aksının devreden çıkarılarak yükseltilmesine olanak sağlayan çığır açan yeni bir özellik olan tandem aks kaldırma ile birlikte sunulmaktadır. Bu özellik tıpkı boşta kalan bir aks gibi davranarak dönüş açınızı önemli ölçüde iyileştirir ve yakıt tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FM - Ne kadar hafifse o kadar iyi

Ne kadar hafifse o kadar iyi

 

Standart teknik özelliklerden birçoğunu optimize ederek, kamyonlarımızın ağırlığını azalttık. Bu sayede, standart bir 4×2 uzun yol çekicisinin, önceki modelinden en az 75 kg daha hafif olmasını sağladık. Böylece, Volvo FM ile daha fazla yükleme kapasitesi ve daha iyi yakıt tüketimi elde edebilirsiniz.

 

Volvo FM - Daha fazla yük. Daha iyi kâr marjı

Daha fazla yük. Daha iyi kâr marjı

Volvo FM için ağır yükler hiç sorun değildir. Yüksek aks yükleri için tasarlanmış kamyonun makaslı ön süspansiyonu artık tek bir aksta 10 tona kadar ve çift ön aksta 20 tona kadar olan yükleri taşıyabilmektedir. Bu yenilik, ağır veya eşit olarak dağıtılmamış yükünüzü taşımanızı kolaylaştırır ve kâr marjlarınızı artırır.

Volvo FM - 5 Aks - Doğrudan Fabrikadan

5 Aks - Doğrudan Fabrikadan

Ağır yük taşımacılığı mı yapıyorsunuz? 5 akslı bir kamyonun doğudan fabrikadan teslim edilmesini tercih edebilirsiniz. Böylece kamyonunuzu daha hızlı, yeniden yapım maliyetinizi ortadan kaldırmış olarak, tam araç tipi onayı ile teslim alabilirsiniz. Ayrıca uzun vadede işletme maliyetlerinizi azaltan Volvo garantisi ve satış sonrası desteğimizden de faydalanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul