Volvo FH kamyonlar için Altın Sözleşmemiz ile ilgili daha fazla bilgi edinin

%100 İşletim Süresi – garanti altında

Birinci sınıf tasarım, üstün servis ve kapsamlı destek ağı. Bunlara telematik teknolojimizi ve Volvo Altın Sözleşmeyi eklediğinizde %100 işletim süresi garantisi elde edersiniz. Bu, kamyonunuzun ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabilir olacağı anlamına gelir. Aksi takdirde, size başka bir kamyon sağlayacak veya mali kaybınızı karşılayacağız.

İşletim sürenizi yükseltin
Volvo FH16 kabindeki sanal teknisyen

TELEMATİK AĞ GEÇİDİ – KABİNDEKİ SANAL TEKNİSYENİNİZ

Bu akıllı teknoloji servisin motor, kilometre ve yakıt tüketimi ile ilgili bilgileri görmesine olanak sağlar. Teknisyenler aynı zamanda diyagnostik arıza kodlarını görebilir ve önemli bileşenlerin (fren balataları, kavrama, akü vb.) durumunu izleyebilir. Bu izleme sayesinde planlanmamış duraklamalar en aza indirilir. Ayrıca, servis siz vardığınızda tamamen hazır şekilde sizi bekliyor olur; böylece, mümkün olan en kısa sürede tekrar yola koyulabilirsiniz.

VAS On-Call - ihtiyaç duyduğunuz anda ve yerde servis

Volvo Action Service On-Call – düğmeye basın yeter

Issız bir yerde, öngöremediğiniz bir biçimde durmak zorunda mı kaldınız? VAS On-Call düğmesine bastığınızda dilinizi konuşan bir operatöre bağlanırsınız (kamyon dijital takograftaki karttan uyruğunuzu kontrol eder). Operatör tam konumunuzu ve şasi kimlik numaranızı bilir ve diyagnostik arıza kodlarını teknisyene iletebilir. Sıkı durun, yardım ekibi yola çıktı bile.

Bir VAS düğmesi edinin
Volvo FH16 daha az sayıda kaza

Daha az sayıda kaza. Daha yüksek işletim süresi

Güvenlik konusunda takıntılıyız. Bu bizim DNA'mızda var. Güvenlik, her bir Volvo kamyonu tasarlarken en çok önem verdiğimiz konulardan biri. Ne kadar az kazaya karışırsanız, kamyonunuz (ve sürücü) o kadar uzun zaman yolda olur. FH en güvenli Volvomuz. Üstelik gelmiş geçmiş en güvenlisi. Kamyonu, sürücüyü ve diğer yol kullanıcılarını koruyan güvenlik özellikleriyle dolu.

Dünyanın en güvenli Volvosu ile tanışın
Yerel bayinizi bulun

%100 işletim süresi kulağınıza hoş mu geliyor?

Yerel Volvo Trucks bayiniz işletim süresinin arttırılması konusunda uzmandır. Bayinizi ziyaret edin veya arayın.

Yerel bayinizi bulun