Kaliteli uyku, entegre

I-Park Cool amaca yönelik olarak tasarlanmıştır, fabrikada monte edilir ve aracın klima sistemine tamamen entegredir. Bu nedenle, gece sıcak yerini soğuğa bıraktığında görevi park ısıtıcısına devreder ve sabaha kadar seçtiğiniz sıcaklıkta uyumanızı sağlar.

Güç verimli soğutmanın keyfini çıkarın

I-Park Cool o kadar verimlidir ki tüm gece boyunca 1.000 W soğutma kapasitesi sağlar. Sıcak gündüzlerde bir mola vermek istediğinizde bir saatlik bir süreye kadar 2.500 W yüksek soğutma kapasitesi sağlar.

Volvo FH Globetrotter ve Globetrotter XL'de tam ayakta durma yüksekliği

Kabin alanınız size kalsın

Volvo FH16'daki fazladan bir metreküplük ayakta durma alanında yapmak isteyeceğimiz en son şey kabin içine bir kabin kliması takmaktı. Bu nedenle bunu yapmadık. Klima sistemine entegre olan I-Park Cool tüm alanı size bırakır.

Volvo FH16 - çölde buz etkisi

Bir damla yakıtı boşa harcamayın

Tavan üzerine bir klima monte edilmesi oldukça yaygın bir uygulama olsa da bunun çok düşük maliyetli olduğu söylenemez. I-Park Cool entegredir, aracınızın aerodinamik özelliklerini ve yakıt tüketimini etkilemez.

Volvo FH16 gece sessiz bir ortamda uyku

Gece sessiz bir ortamda rahatça uyuyun

I-Park Cool, diğer klima sistemlerinden 20 dB daha sessizdir. Bu rakam, algılanan seste %75 azalma, daha iyi bir uyku kalitesi ve güne çok daha iyi bir başlangıç yapılması anlamına gelir.

Yerel bayinizi bulun

Serinlemek mi istiyorsunuz?

I-Park Cool gösterimi ve son derece akıllı özelliklerle donatılmış Volvo FH16 hakkında daha fazla bilgi için yerel Volvo Trucks bayinize uğrayın.

Yerel bayinizi bulun