Sürücülere duyduğumuz saygının ürünü

Volvo FH16'nın her bir bileşeni ve aklınıza gelebilecek her bir alanı, direksiyon başındayken, dinlenirken veya uyurken en yüksek konforu elde etmenizi sağlayacak şekilde titizlikle tasarlanmıştır

Volvo FH16 - Kabin
Volvo FH kabinindeki iç saklama kutuları

Geniş kabin

Dik A sütunları, alçak motor tüneli ve yüksek tavan ile gerçekten geniş bir kabin ortaya çıkmaktadır. Sürücü uzun boylu dahi olsa 220 cm gibi muazzam bir ayakta durma yüksekliği mevcuttur.

Saklama alanları

Bu kabine oldukça fazla eşya koyabilirsiniz. Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanları tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Ayrıca, küçük eşyalar için de akıllıca tasarlanmış bolca bölme bulunur.

Volvo FH kabinindeki yatak

Geniş ve rahat yatak

Alt yatak, rahat bir dinlenme imkanı sunar ve çekerek 900 milimetre genişliğe ayarlanabilir. Ayrıca, 55 dereceye kadar eğilebilen manuel veya elektronik kontrollü bir yatak bile seçebilirsiniz; dinlenirken, kitap okurken veya TV izlerken mükemmel konfor sunar.

Volvo FH16 - I-Park Cool

I-Park Cool

Kabin içi alandan veya aerodinamik tasarımdan ödün vermeyen üstün soğutma özelliği. I-Park Cool, gece sıcaklığı kontrol altına almanızı ve gündüz yakıttan tasarruf etmenizi sağlayan entegre bir park soğutucusudur.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH16 - Kurutma Bölmesi

Kurutma Bölmesi

Giysilerinizi, havlularınızı ve ayakkabılarınızı kurutmak için hızlı bir yardımcı olan elektrikli kurutma bölmesi üst yatağa veya kabin duvarına yerleştirilebilir. Enerjiyi verimli kullanır, sessiz çalışır ve kolayca saklanabilir.

Volvo FH16 direksiyon simidi

Direksiyon Simidi - Akıllı

20° yatırılabilir kolonu bulunan tam ayarlanabilir direksiyon simidi konforlu bir sürüş elde etmenizi sağlar. Bir ayak pedalı ile kolayca kontrol edilir, kabine girerken veya çıkarken rahatça yolunuzdan kaldırılabilir.

Koltuk - Sınıfının Lideri

Yeni sürücü koltuğu, oturuş pozisyonunuza göre bacak boşluk alanını ve desteği artırır; 24 cm ileri-geri ayarlama aralığına sahiptir ve 10 cm yükseltilip alçaltılabilir. Yeni minderi sayesinde her zamankinden daha fazla konfor elde edebilirsiniz.

Volvo FH16 - ECC klima sistemi

ECC klima sistemi

Elektronik Klima Sistemi, kabinde daima konforlu bir ortam elde etmenizi sağlar. İstediğiniz zaman ısıyı ayarlamanız yeterlidir. Ayrıca, My Truck uygulaması ile klimayı uzaktan kontrol edebilir ve kabininizi her zaman istediğiniz ideal sıcaklıkta bulabilirsiniz.

Servis ve Infotainment sistemi

Servis ve İnfotainment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon ve filo yönetimi. Geliştirilmiş iletişim ve artırılmış güvenlik. Geliştirilmiş kalitede sesli eğlence sistemi. Volvo'nun entegre servis ve infotainment sistemi ihtiyacınız olan her şeyi 7 inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve/veya direksiyon simidi üzerindeki düğmeler yardımıyla çalıştırılabilir.
Belki de kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirmenizin vakti gelmiş olabilir.

Volvo FH16 - Servis ve Infotainment

Kullanımı kolay

Servis ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi gibi avantajları hissedin.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence sistemini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

Volvo FH16 - Tavan penceresi

Güvenlik çıkışlı tavan penceresi

Renkli camlı sunroof kabin içindeki ferah, aydınlık ve havadar hissi daha da arttırır ve imdat çıkışı olarak da kullanılabilir. Ayrıca, bir güneşliğe ve sinekliğe sahiptir ve elektronik kontrol seçeneği de sunulmaktadır.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul