Kamyon sürücüsünün kabin içi hakkındaki görüşü

Kamyon sürücülerine duyduğumuz saygının ürünü

Her bir bileşen ve akla gelebilecek her bir alan, direksiyon başındayken, dinlenirken veya yatakta uyurken en yüksek düzeyde konforu elde etmenizi sağlayacak şekilde titizlikle tasarlandı.
Volvo FH kabinindeki iç saklama kutuları

Geniş bir kabin

Dik A sütunları, alçak motor tüneli ve yüksek tavan ile gerçekten geniş bir kabin ortaya çıkmaktadır. Gerçekten de öyle: Sürücü uzun boylu da olsa 220 santimetre gibi muazzam bir ayakta durma yüksekliği mevcut.

Daha fazla detay mı istiyorsunuz?

Eşyalarınız için bolca saklama alanı mevcuttur

Bu kabine epey bir şey koyabilirsiniz. Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Ayrıca, küçük eşyalar için de akıllıca tasarlanmış bolca bölme var.

Volvo FH kabinindeki yatak

Geniş ve rahat yatak

Alt yatak, rahat bir dinlenme imkanı sunar ve çekerek 900 milimetre genişliğe ayarlanabilir. Ayrıca, 55 dereceye kadar eğilebilen manuel veya elektronik kontrollü bir yatak bile seçebilirsiniz; dinlenirken, kitap okurken veya TV izlerken mükemmel konfor sunar.

Volvo FH16 park soğutucusu

Entegre park soğutucusu

Kabin içi alandan veya aerodinamik tasarımdan ödün vermeyen üstün soğutma özelliği. I-ParkCool, gece sıcaklığı kontrol altına almanızı ve gündüz yakıttan tasarruf etmenizi sağlayan bir entegre park soğutucusudur.

I-ParkCool hakkında daha fazla bilgi edinin
Volvo FH kabinindeki iç dolap

Elektrikli kurutma dolabı

Giysilerinizi, havlularınızı ve ayakkabılarınızı kurutmak için hızlı bir yardımcı olan elektrikli kurutma dolabı üst yatağa veya kabin duvarına yerleştirilebilir. Enerjiyi verimli kullanır, sessiz çalışır ve kolayca saklanabilir.

Volvo FH16 direksiyon simidi

Akıllı ve konforlu direksiyon

20° yatırılabilir kolonlu tam ayarlanabilir direksiyon simidi konforlu bir sürüş sağlar. Bir ayak pedalı ile rahatça kontrol edilir ve kabine girerken veya çıkarken rahatça yolunuzdan kaldırabilirsiniz.

Sınıfının lideri koltuk

Koltuk ayarlama aralığı birinci sınıftır. Koltuğu öne veya arkaya doğru 24 santimetre, yukarı veya aşağıya doğru 10 santimetre hareket ettirebilirsiniz. Koltuk şekli üst düzey yan desteklere sahiptir ve uzun bacaklılar için daha fazla destek sağlar.

Volvo FH gösterge tablosu

Hava kalite sensörlü ECC klima sistemi

Elektronik klima kontrolü gelişmiş havalandırma kanallarına, çok çeşitli sensörlere ve havayı ciğerlerinize dolmadan önce temizleyen filtrelere sahiptir. Sonuçta benzersiz bir hava kalitesi, daha iyi buz çözme performansı ve cereyansız bir ortam elde edilir.

Servis ve Infotainment sistemi

Servis ve Infotainment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon, Dynafleet, geliştirilmiş iletişim ve kaliteli sesli eğlence. Volvo Trucks'ın entegre servis ve infotainment sistemi bu özellikleri tek arayüzlü, yedi inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve direksiyon simidi düğmeleri ile çalıştırın.

Kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirin.

Kullanımı kolay

Kullanımı kolay

Servislerinizin ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Avantajları hissedin: daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence birimini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

Servislerin ve infotainment'ın entegrasyonu, daha kolay kullanıldıkları anlamına gelir. Ekrana dokunun, direksiyon simidindeki düğmelere basın veya sesinizi kullanın. Size hangisi daha çok uyarsa.

Volvo FH tavan kapağı

Güvenlik çıkışlı tavan penceresi

Renkli camlı sunroof kabin içindeki ferah, aydınlık ve havadar hissi daha da arttırır ve imdat çıkışı olarak da kullanılabilir. Ayrıca, bir güneşliğe ve sinekliğe sahiptir ve elektronik kontrol seçeneği de sunulmaktadır.

Yerel bayinizi bulun

Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedin

Rahat edin. Koltuğu deneyin. Yatak. Tüm dolapları inceleyin. Ne kadar fazla alan olduğuna inanamayacaksınız.

Yerel bayinizi bulun