Tasarım dünyanın her yerindeki kamyon sürücülerine yönelik bir kutlama

Rikard Orell

Tasarım Direktörü, Volvo Trucks

Volvo FH kabinin tasarımına ilişkin video

Volvo FH16'yı tasarlamak

Mükemmel çalışma ortamı

Globetrotter'ı tamamen yeniledik. İçeride rakipsiz konfor. Dışarıda birinci sınıf güvenlik. Yolda dikkatleri üzerinde toplayan büyüleyici bir görsel tasarım.

650'den fazla renk arasından seçim yapın. Hepsi çevre dostu.

Ayrı bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmayarak zamandan ve paradan tasarruf edin, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alın. 650'nin üzerinde farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapın. Ayrıca, aradığınız rengi bulamazsanız, sizin için istediğiniz herhangi bir rengi oluşturabiliriz.

Ön gösterim ister misiniz? Aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanın.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalacağını lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için lütfen Volvo bayinizi ziyaret edin. Tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içerir. Katı renklerin pek çoğu bir şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, lütfen Volvo bayiniz ile irtibat kurun.

Yerel bayinizi bulun

Görün. Dokunun. Direksiyona geçin

Bayiniz Volvo FH16'yı size tanıtabilir. Ayrıca, eşsiz tasarımı ve büyüleyici özellikleri hakkındaki tüm sorularınızı cevaplayabilir.

Yerel bayinizi bulun