O da Bir Volvo FH. Ancak %20 Daha Az CO2 Emisyonu ile.

Tıpkı Volvo FH gibi, hem ağır bölgesel operasyonlarınız hem de uzun yol taşımacılığına yönelik operasyonlarınız için ideal bir kamyondur. Bildiğiniz Volvo FH ile aynı sürüş kolaylığını ve performansını sunar. Karbon ayak izi küçük, yakıt maliyetleri üzerindeki etkisi ise yüksektir. Ayrıca sürüş kolaylığı veya üretkenlikten ödün vermenize de gerek yoktur.

Euro 6 kademeli C ● 420 hp/2100 Nm veya 460hp/2300 Nm ● I-Shift ● Çekici veya şasi kamyon ● 4×2, 6×2 veya 6×4 ● 1000 km'ye kadar menzil

Neden Volvo FH LNG?

Volvo FH LNG'yi neyin benzersiz kıldığına, işletmeniz ve çevre için neden harika bir çözüm olduğuna gelin birlikte bakalım:

Rakiplerinizden farklı olun

Rakiplerinizden Farklı Olun

Müşterileriniz sürdürülebilir taşımacılık mı istiyor? Güzel. Volvo FH LNG, CO2 emisyonlarında anında %20 azalma* sağlar. Ayrıca yük kapasitenizden, üretkenliğinizden hatta rekabet gücünüzden de ödün vermenize gerek yoktur.

 

 

* Bu, kullanım sırasında araçtan salınan emisyonları kapsar, bu nedenle "depodan tekerleğe" olarak adlandırılır.  

Sağlam Bir Çözüm Elde Edin

Sağlam Bir Çözüm Elde Edin

Motor, bütün kamyonların kalbidir. Yeni Volvo FH LNG'nin motoru son teknoloji D13K motorumuzu temel alır. Ancak yenilikçi çözümlerimiz ile bu teknolojiyi daha da geliştirerek, likit doğal gaz ile çalışabilmesini sağladık. Sonuç mu? Bir dizel motora eşit verimliliğe, performansa, güvenilirliğe sahip yeni G13C motorumuzdur.

Karbon ayak izinizi küçültün

Karbon Ayak izinizi küçültün

%20 daha az CO2 ayak izi ile*, aynı hızla, aynı taşımacılık işlemleri. Çevreye karşı duyarlılığınız yüksekse, likit doğalgaz ile çalışan Volvo FH LNG size avantaj sağlayabilir. Hedefiniz daha da yüksekse biyo-LNG kullanabilir ve emisyonlarınızı %100'e kadar azaltabilirsiniz.

 

* Sıfır CO2 emisyonuna ulaşma yolunda büyük bir adım. 

Karbon ayak izinizi hesaplayın
Yakıt maliyetinizi azaltın

Yakıt Maliyetinizi Azaltın

Volvo'nun gazla çalışan yeni kamyonları dizelle çalışan eşdeğerleri ile aynı yakıt verimliliğini sunar. Ancak LNG genelde daha ucuz olduğundan yakıt maliyetini azaltma fırsatınız vardır.

Dizel gibi sürüş yapar ve performans gösterir

Dizel Gibi Sürüş Yapar ve Performans Gösterir

Gazla çalışan yeni kamyonlarımızdaki aktarma sistemi, ünlü motor teknolojimize dayanır. Başka hiç kimse böyle bir özellik sunmamaktadır. Aynı performansı sunar ancak %20 daha az CO2 emisyonu ile*. Gazla çalışan yeni Volvo FH LNG, bildiğiniz Volvo FH gibi sürüş yapar ve performans gösterir. 

Teknik özelliklere bakın
Domenico Monge, Monge & C Spa Genel Müdürü

Gazla çalışan araçlar kullanmak yalnızca çevreye oldukça fazla yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda doğrudan ve dolaylı masrafları azaltarak şirketimize de fayda sağlar.

Domenico Monge

Monge & C Spa Genel Müdürü geleceğe dair harika planlarını paylaşıyor.

Tobias Bergman, Volvo Trucks Ürün Müdürü

Toplum daha temiz alternatif yakıtlar istiyor. LNG, iklim üzerinde önemli derecede daha az etkisiyle hem çabuk hem de uzun vadeli bir çözüm olarak potansiyel sağlar.

Tobias Bergman

Gazla çalışan yeni kamyonlar üzerine Volvo Trucks Ürün Müdürü'nün yorumu.

Sıfır Emisyona Doğru

Sürdürülebilir taşımacılık yolunda ilerlediğimiz stratejimizde enerji verimliliği ve alternatif yakıtlar çok önemlidir. Gazla çalışan yeni Volvo FH LNG, CO2 ayak izinin hemen %20* azaltılmasını sağlar. Ayrıca, biyo-LNG ile çalışabilme olasılığı, %100 potansiyel azalma anlamına gelir. Bu kamyon, yenilenebilir yakıtlara geçişte uzun vadeli imkanlara yol açarak fosil enerji kaynaklarına daha az bağımlı olmamızı sağlar. 

Bunlar hem çevre hem de işletmemiz için sıfır CO2 emisyonu ve sürdürülebilir taşımacılık vizyonumuz açısından önemli adımlardır.

 

* Bu, kullanım sırasında araçtan salınan emisyonları kapsar, bu nedenle "depodan tekerleğe" olarak adlandırılır. 

Yerel bayinizi bulun

Gazla Çalışan Volvo FH LNG Güncellemelerinden Haberdar Olun

Volvo Trucks bayiniz ülkenizdeki gazla çalışan kamyonlar konusundaki en yeni gelişmeler konusunda sizi haberdar edecektir.

Yerel bayinizi bulun