En Kritik Bileşen: Telematik Ağ Geçidi

Volvo FH - Volvo Altın Sözleşme
Volvo FH - Volvo Altın Sözleşme

Servis planlamanızı akıllıca yapın

Volvo Altın Sözleşme sayesinde, servis işlemleri işletim sürenizi olumsuz yönde etkilemez. Telematik Ağ Geçidi ile, servisiniz siz yoldayken motor verilerinize, kilometre bilgilerinize, yakıt tüketiminize ve hayati parçalarınızın durumu hakkındaki bilgilere erişebilir. Bu sayede, kamyonunuz gerçekten ihtiyaç duyana dek bakım için servise çağrılmaz. Ayrıca, yolda kalmanıza neden olabilecek problemler hakkında önceden uyarılırsınız ve servise geldiğinizde tüm hazırlıklar tamamlanmış şekilde bekleniyor olursunuz. Böylece, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Volvo FH - Volvo Altın Sözleşme

Rutin bakıma her yerden ulaşın

Bazı bakım işlemleri için servise gelmeniz gerekmemelidir. Bu sebeple Features Online'ı geliştirdik. Sistem ile bir teknisyen aracınıza uzaktan erişerek, görüntülenen yakıt tüketimini, yakıt deposu boyutunu (ekstra depo taktıysanız) ve tercih ettiğiniz hız sınırını kalibre edebilir. Yük göstergesi fonksiyonu bile belirli bir mesafeden etkinleştirilebilir. Sizin, birkaç dakikalığına aracınızı yol kenarına çekmeniz ve sanal teknisyeninizin işlemi gerçekleştirmesini beklemeniz yeterlidir.

Volvo FH - Volvo Altın Sözleşme

Yol Yardım

Ne kadar önlem alınırsa alınsın zaman zaman planlanmamış duraklamalar gerçekleşebilir, bu nedenle Volvo Altın Sözleşme'ye Yol Yardım (VAS) hizmetini dahil ettik. Ön konsolunuzdaki VAS düğmesine basarak sizinle aynı dili konuşan bir operatöre bağlanabilir, operatörün konumunuzu tam olarak belirlemesini sağlayabilir ve kamyonunuzun diyagnostik arıza kodlarına erişimine olanak verebilirsiniz. Birkaç dakika içinde, bu iş için doğru teknisyeni, aletleri ve yedek parçaları taşıyan bir servis aracı size ulaşabilir. Böylece, zaman kaybetmeden yeniden yola koyulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul