Kaliteli uyku - entegre

I-Park Cool tam amacına yönelik olarak tasarlanmıştır, fabrikada monte edilir ve aracın klima sistemine tamamen entegredir. Geceleri sıcak hava yerini soğuğa bıraktığında görevini park ısıtıcısına devreder ve sabaha kadar seçtiğiniz sıcaklıkta uyumanızı sağlar.

Keyfini çıkarın

I-Park Cool tüm gece boyunca 1.000 W soğutma kapasitesi sağladığı için, kullanıcısına verimli bir soğutma sunar. Sıcak geçen günlerde mola vermek istediğinizde bir saatlik bir süreye kadar 2.500 W yüksek soğutma kapasitesi elde edebilirsiniz.

Volvo FH - I-Park Cool

Kabin alanınız size kalsın

Kamyonunuzdaki fazladan bir metreküplük ayakta durma alanında yapmak isteyeceğimiz son şey, kabin içine bir kabin kliması takmaktır. Biz Volvo FH'ta bunu yapmadık. Klima sistemine entegre edilen I-Park Cool, tüm alanı size bırakır.

Volvo FH - I-Park Cool

Bir damla yakıtı boşa harcamayın

Tavan üzerine bir klima monte edilmesi oldukça yaygın bir uygulama olsa da, çok düşük bir maliyeti olduğu söylenemez. I-Park Cool kamyonunuza entegredir, aracınızın aerodinamik özelliklerini ve yakıt tüketimini etkilemez.

Volvo FH - I-Park Cool

Gece sessiz bir ortamda rahatça uyuyun

I-Park Cool, diğer klima sistemlerinden 20 dB daha sessizdir. Bu rakam, algılanan seste %75 azalma, daha iyi bir uyku kalitesi ve güne çok daha iyi bir başlangıç yapılması anlamına gelir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul