Volvo FH - Ağır İş Tamponu

Dayanıklı tasarım

Volvo FMX'teki tampona benzer şekilde, 3 mm'lik yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır. Kalın bir polipropilen kaplamayla kısmen kaplandığından çizilme ve hasar görme ihtimali azdır. Donanım, her türlü arazi koşulunda kamyonunuzu göçüklerden ve far hasarlarından koruyabilir.

Volvo FH - Ağır İş Tamponu

Olabilecek en iyi koruma

Ön alt kısmın tamamı bir kutu şeklinde tasarlanmıştır. Her parçası etkileşim halinde olduğundan yapısı oldukça sağlamdır. Araba ile çarpışma halinde bile direnç gösterebilir. Yaptığımız testlerde, aracı sizin asla kullanmayacağınız kadar hor kullandık. Testlerin sonunda, piyasanın en sağlam ön tamponuna sahip olacağınıza ikna olduk.

Volvo FH - Ağır İş Tamponu

Giriş Basamağı - Entegre

Ağır iş tamponunu bir ağır iş giriş basamağı ile birleştirdik. Esnek tasarımı sayesinde, katlanabilir basamak kırılmadan her yönden ufak darbeler alabilir. Ağır iş giriş basamağı X-Yüksek şasisine sahip araçlarda kullanılabilir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul