Kamyon tasarımımız dünyanın her köşesindeki kamyon sürücülerine ithaf edilmiştir.

Rikard Orell

Tasarım Direktörü, Volvo Trucks

Volvo FH Kabin Tasarımı

Volvo FH Kabin Tasarımı

Mükemmel bir çalışma ortamı

Globetrotter'ı tamamen yenileyerek sizlere, içeride rakipsiz konfor, dışarıda birinci sınıf güvenlik sunuyoruz. Yollarda dikkatleri üzerinizde toplayan büyüleyici görsel tasarımın keyfini çıkarmaksa size düşüyor.

Çevre dostu, 650'den fazla renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmadan, zamandan ve paradan tasarruf edebilir, Volvo Trucks kabininizi istediğiniz renkte teslim alabilirsiniz. Renk paletimiz üzerinde 650'den fazla farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer aradığınız rengi bulamadıysanız, lütfen endişelenmeyin, istediğiniz rengi oluşturma konusunda uzman ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Ön gösterim için, aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalabileceğini lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için Volvo Trucks bayinizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir. Bu uygulama satış sisteminde bulunan tüm renkleri içermektedir. Katı renklerin pek çoğu şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, Volvo Trucks bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul