Mükemmel kamyon 25 yaşına girdi.
Gelin birlikte kutlayalım.

Volvo FH, 1993 yılından bu yana taşımacılık dünyasına liderlik ediyor. Bizim için, kutlamanın en iyi yolu, tüm dünya için en iyi kamyonu üretmeyi sürdürebilmek ve bir armağan olarak size, kamyonlarımızı daha da iyi hale getireceğimize dair söz verebilmektir.

Volvo FH 1993 yılından beri kârlılığınızı güvence altına aldı. Bu sadece başlangıç.

Yirmi beş yıl önce piyasaya sunulmasından beri Volvo FH kamyon sektöründe yeni standartlar belirledi. Özellikle de söz konusu üretkenlik ve işletmeniz için kârlılık olduğunda. Bunu kutlamak için hepinize bir hediyemiz var: Volvo FH'ın gelişime öncelik etmeye devam edeceğine dair bir söz. Bu, daha da olağanüstü çalışma süresi, güvenlikle ilgili yeni ve çığır açan düşünceler ve sıfır emisyona daha hızlı ulaştıracak çözümler anlamına gelir.

Bir sürücünün ilk günden itibaren
hiç değişmeyecek hayali

Kamyon sektörünün gerçek kahramanları sürücülerdir. Volvo FH her zaman onlara güvenli, ergonomik ve konforlu iş yerleri sunmak için tasarlanmıştır. Yeniliklerimizin sürücülerin günlük yaşamlarını daha iyi olacak şekilde değiştirdiğini biliyoruz ve dahası da gelecek. Çünkü kamyonlarımızı geliştirmeye devam ederken bir şey hep aynı kalacak: Volvo FH sürücülerin hayallerindeki kamyondur.

Kaynak yapan bir kişi

Volvo FH'ın başarısı için iş yerinde

25 yıl önce, ilk Volvo FH, Tuve fabrikasındaki üretim hattından çıktı. O zamandan beri birçok Volvo FH kamyonu üretildi ve daha fazlası olacak. Fabrikalara bir göz atın ve FH yolculuğunun dünya genelindeki çalışanlarından biriyle tanışın; üstelik çalışanlardan bazıları bu süreç başladığında henüz doğmamıştı bile.
 

Daha fazla izle >
 

Önceki bölümleri kaçırmayın - Volvo FH'ın tarihini ve evrimini izleyin - ezber bozan.

3. Bölüm – Volvo FH'ın müşteriye verdiği söz >

2. Bölüm – Volvo FH nasıl sürücülerin tercih ettiği bir kamyon haline geldi? >

1. Bölüm – Volvo FH'ın arkasındaki hikaye >

Bir fabrika ortamında bir kadın

Nesiller Skövde motor fabrikasında buluşuyor

1993 yılında, ilk Volvo FH piyasaya sürüldüğünde, Daniel birkaç yıl boyunca Skövde'deki montaj hattında çalıştı. O zamanlar Nesma henüz doğmamıştı. Bugün, onlar birer iş arkadaşı ve her gün Volvo FH'ın temeli olan motoru ortaya çıkarmak için yoğun çalışıyorlar.
 

Daha fazla bilgi > 
 

Diğer Volvo FH makalelerini kaçırmadığınızdan emin olun.

D12 motoru >

Maliyet tasarrufu sağlayan güvenlik >

Volvo FH – dünyanın kamyonu >

25 yıllık yenilik >

Volvo FH ile birlikte bir grup insan

Dünyanın her yerinden çalışanlardan 25 Karşılama Mesajı

Volvo FH, 1993 yılından beri Volvo Trucks ailesinin bir parçasıdır. Ayrıca, Volvo FH'ı geliştirmeye, tasarlamaya ve inşa etmeye devam eden insanlardır. Onlar olmadan, bu şampiyon kamyon olmazdı. Hindistan'dan bir Yardımcı Makine Mühendisi olan Shilpa ve öyle ya da böyle büyük bir tutkuyla Volvo FH için çalışan, dünyanın dört bir yanındaki gururlu çalışanlarla tanışın.
 

Daha fazla bilgi >
 

Volvo FH ile ilgili diğer dikkat çekici fotoğraf hikayelerini kaçırmayın.

Volvo FH'ın yolları güvende tutma yollarına göz atın > 

Volvo FH'ın ev diyebileceği yerlere göz atın > 

Volvo FH'ın evrimine göz atın >

Art arda Volvo FH Kamyonları

Volvo FH'ın anormal yüklerle çalışmasının test edilmesi

Mark Farrow, babasıyla birlikte MDF Transport'a başladı. Bugün Mark, İngiltere, Great Yarmouth'ta faaliyet gösteren şirketini yönetiyor. Filolar yalnızca, Mark'ın iş başarısı için güçlü bir katkı sağladığını düşündüğü Volvo kamyonlardan oluşuyor. MDF Transport ekibiyle tanışın. 


Daha fazla izle >
 

Volvo FH'ın fark yarattığı müşterilerimiz hakkında önceki filmleri kaçırmayın.

Bir yaşam tarzı olarak kamyon sürücülüğü – Volvo FH ile birlikte >

Volvo FH yardımıyla bir aile mirası oluşturmak >

Volvo FH - 25. yıla özel seri

Volvo FH'ın Müşterilerine verdiği söz

Güvenliği ön planda tutularak tasarlanan Volvo FH yüksek performansı ve sürücüsüne sağladığı mükemmel konfor sayesinde kârlılığınızı sürdürmenize yardımcı olan bir kamyondur. Yeniliğin durağan birşey olmadığını daha önce söylemiştik, bu sebeple bu kamyonun da her zaman kendini yenilemeye devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Videoyu izle
Volvo FH - 25. yıla özel seri

Tüm Dünya için tasarlandı

İşiniz nerede ve nasıl olursa olsun Volvo FH tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Suudi Arabistan'ın sıcak çöllerinden, Svalbard adalarına kadar Volvo FH'ları dünyanın her yerinde çalışırken görmeniz mümkündür. Volvo FH'ın çeşitli coğrafyalardaki işlerinize ve sürücülerinize neler katabilceğine gelin birlikte bakalım.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH ile Yol Güvenliğini Sağlamanın 25 Yolu

Volvo FH ile Yol Güvenliğini Sağlamanın 25 Yolu

Güvenlik her zaman, Volvo Trucks'ın temel değerlerden biri olmuştur. Zorlu güvenlik testleri ve hız kesmeyen yenilikler sayesinde Volvo FH dünyanın en güvenilir kamyonları olmayı başarmıştır. Volvo FH'ın güvenlik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye hazır mısınız?

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH - Bir Yaşam Biçimi Olarak Taşımacılık

Bir Yaşam Biçimi Olarak Taşımacılık

Alman taşımacılık şirketi Nord-Spedition'a göre taşımacılık sektörünü yeni sürücüler için cazip hale getirmek çok önemlidir. Nord-Spedition’ın iki genç sürücüsü Laura ve Benny ile tanışın.

Videoyu izle

Volvo FH 25. yıla özel seri

Volvo FH 25. yıla özel seri

25. yıla özel olarak yüksek performanslı Volvo FH özel serisini gururla sunuyoruz. İki lansman renk seçeneği ile bulabileceğiniz kamyonlarımızı şık gri ve çarpıcı kırmızı, ya da modern bir dokunuşun ardından orijinal kabin renginde de tercih edebilirsiniz. Ya da mevcut olan herhangi bir kabin rengini de seçebilirsiniz. Volvo FH 25. yıl özel serisi ile kamyonunuzun harika gözükmesinin yanında, hayranlıkla bakan tüm gözleri de üzerinizde hissedebilirsiniz.

Eşsiz Tasarım. Sınırsız Potansiyel.

Volvo FH 25. yıl özel seri kamyonlar sınırlı sayıda ve sürede üretilmektedir. Aslında kamyonunuzu sipariş ederken, karşınıza çıkaracağımız tek sınırlama da budur. Tıpkı diğer kamyonlarımızda olduğu gibi, hayatlarının büyük bir kısmını yolda geçiren sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanabilir, ya da I-Shift ve VEB+ gibi çığır açan donanım özelliklerimizden ve yeniliklerimizden bazıları ile donatılabilir.

Volvo FH - 25. yıla özel seri iç mekan tasarımı
Volvo FH - 25. yıla özel seri dış tasarımı

Volvo FH, her şeyi değiştiren bir kamyon. Tasarımımızı da güvenlik konusundaki tutkumuzu bir kenara bırakarak değil, Volvo FH'ın geçirdiği muhteşem 25 yılı kutlama ekseninde geliştirdik.

Nigel Atterbury

Kıdemli Grafik Tasarımcı, Volvo Trucks

Volvo FH 25. yıl özel koleksiyonu

Volvo FH 25. yıl özel koleksiyonu

Ürünleri incele
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul