1993 yılından beri kârlılığınızı güvence altına aldık
ama bu sadece bir başlangıç.

Söz konusu üretkenlik ve işletmeniz için kârlılık olduğunda, yirmi beş yıl önce piyasaya sunulduğundan bu yana Volvo FH, kendi sınıfında yeni standartları belirleyen kamyon olmuştur. Buna referansla Volvo FH'ın sektöre öncülük etmeye devam edeceğine dair size söz veriyoruz. Bu söz bizim için daha da olağanüstü işletim süreleri, güvenlikle ilgili çığır açan yeni fikirler ve sıfır emisyona daha hızlı ulaşabileceğiniz yeni çözümler anlamına gelmektedir.

Bir sürücünün ilk günden itibaren
hiç değişmeyen hayali

Kamyon sektörünün gerçek kahramanları sürücülerdir. Volvo FH her zaman onlara güvenli, ergonomik ve konforlu bir iş yeri sunmak için tasarlanmıştır. Yeniliklerimizin sürücülerin günlük yaşamlarını daha iyi olacak şekilde değiştirdiğini biliyoruz. Kamyonlarımızı geliştirmeye devam ederken bir şeyin hep aynı kalacağını düşünüyoruz: Volvo FH sürücülerin hayalindeki kamyondur.

Volvo FH'ında bir sürücü

Volvo FH nasıl sürücülerin tercih ettiği bir kamyon haline geldi?

Volvo FH 25 yıldır sürücülerin tercihi olmuştur. Başlangıçtan beri hedef zaten buydu. Her gelişimde sürücülerin bakış açısına odaklanarak, yalnızca bir çalışma alanı olmaktan çok daha fazla şey yapabilen bir kamyon ortaya koyduk. O bir yaşam tarzı.

Filmi izleyin
Fabrikadan eski gibi görünen bir fotoğraf

Volvo FH'ın arkasındaki hikaye

Yenilik asla durmaz. 1993'te Volvo FH'ın piyasaya sunulmasıyla yollar sonsuza kadar değişti. 25 yıl sonra Volvo FH hâlâ kamyon sektörünün sınırlarını zorluyor. Ancak başarıya ulaşmadan önce çok çalışma ve verilmesi zor kararlar vardı.

Filmi izleyin
Çorak arazilerde Volvo FH

Volvo FH'ın ev diyebileceği 25 yer

Volvo FH bir yerde çok iyi performans gösterir: Dünyada. Yağmurda ve rüzgarda ya da güneşte ve kuraklıkta. Trafiğin yoğun olduğu veya bomboş yollar. Bu 25 yere ve Volvo FH'ın zorluklarla nasıl baş ettiğine bir göz atın.

Daha fazla bilgi
Kırmızı lansman renginde Volvo FH

Volvo FH'ın dünyaya yenilik getirdiği 25 sefer

Volvo FH 25 yıl önce piyasaya sunulduğunda yenilikçiydi. Günümüzde de aynı derecede yenilikçi. Volvo FH'ın atılım sergilediği 25 zamanı gösteren bu resimlere bakın.

Daha fazla bilgi
Volvo FH

25. yılda Volvo FH'ın sektöre getirdiği 25 yenilik

Volvo FH, günümüzde de tıpkı 25 yıl önce piyasaya sunulduğundaki gibi yenilikçidir. Volvo FH'ın sektöre getirdiği yenilikleri birlikte inceleyelim.

Daha fazla bilgi edinin
Sürücüler Volvo FH'ı, Volvo FH da sürücüleri sever

Sürücüler Volvo FH'ı, Volvo FH da sürücüleri sever

Volvo FH sürücülerine değer verir. Sürücüler de Volvo FH'larına bağlıdır ve severek kullanır. Brezilyalı sürücü Guilherme'nin sıra dışı düğün hikayesini izleyin.

Videoyu izle
Volvo FH'ın arkasındaki hikaye

Volvo FH'ın arkasındaki hikaye

Yenilik, kavram olarak durağan birşey değildir. Bizim için 1993'te Volvo FH'ın piyasaya sunulması ile yollar sonsuza kadar değişmiştir. 25 yıl sonra bile Volvo FH hâlâ kamyon sektörünün sınırlarını zorlamaktadır.

Videoyu izle
Volvo FH yenilikleri

Volvo FH gelişmeye devam ediyor

2018 yılı Volvo FH'ın başarılarla dolu 25. yılını kutladığı yıldır. Marka taahüdümüz olan "Driving progress" anlayışını sürdürebilmek için her zaman rakiplerinizden önde olmanız gerekmektedir. Volvo Trucks'ın gelişime nasıl öncülük ettiğine dair bazı örneklere gelin birlikte bakalım.

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına sorun

Uzmanına sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul