Mükemmel kamyon 25 yaşına girdi.
Gelin birlikte kutlayalım.

Volvo FH, 1993 yılından bu yana taşımacılık dünyasına liderlik ediyor. Bizim için, kutlamanın en iyi yolu, tüm dünya için en iyi kamyonu üretmeyi sürdürebilmek ve bir armağan olarak size, kamyonlarımızı daha da iyi hale getireceğimize dair söz verebilmektir.

Şanlı bir geçmiş. Harika Bir Gelecek.

Dürüst olmak gerekirse, bildiğimiz kadarı ile yeniliklerimizin taşımacılık sektörünü değiştirdiğini söyleyebiliriz. Ancak, hala gelecekte geliştirilebilecek daha çok şey olduğunun da farkındayız. Sürücülerin daha rahat, güvenli ve ergonomik çalışma alanlarına kavuşabilmeleri geliştirilebilecek noktalardan sadece bir kaç tanesi. Bunun ötesinde kamyonlarımızda şimdiye kadar ki en iyi çalışma sürelerini ve öncü güvenlik sistemlerini geliştirecek, araçlarımızı sıfır emisyona yönlendireceğiz. Değişmeye hazır olmadığımız tek şey ise ilk günden beri geleceğin kamyonu olduğuna inandığımız Volvo FH olacak.

Volvo FH - 25. yıla özel seri

Volvo FH'ın Müşterilerine verdiği söz

Güvenliği ön planda tutularak tasarlanan Volvo FH yüksek performansı ve sürücüsüne sağladığı mükemmel konfor sayesinde kârlılığınızı sürdürmenize yardımcı olan bir kamyondur. Yeniliğin durağan birşey olmadığını daha önce söylemiştik, bu sebeple bu kamyonun da her zaman kendini yenilemeye devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Videoyu izle
Volvo FH - 25. yıla özel seri

Tüm Dünya için tasarlandı

İşiniz nerede ve nasıl olursa olsun Volvo FH tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Suudi Arabistan'ın sıcak çöllerinden, Svalbard adalarına kadar Volvo FH'ları dünyanın her yerinde çalışırken görmeniz mümkündür. Volvo FH'ın çeşitli coğrafyalardaki işlerinize ve sürücülerinize neler katabilceğine gelin birlikte bakalım.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH ile Yol Güvenliğini Sağlamanın 25 Yolu

Volvo FH ile Yol Güvenliğini Sağlamanın 25 Yolu

Güvenlik her zaman, Volvo Trucks'ın temel değerlerden biri olmuştur. Zorlu güvenlik testleri ve hız kesmeyen yenilikler sayesinde Volvo FH dünyanın en güvenilir kamyonları olmayı başarmıştır. Volvo FH'ın güvenlik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye hazır mısınız?

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH - Bir Yaşam Biçimi Olarak Taşımacılık

Bir Yaşam Biçimi Olarak Taşımacılık

Alman taşımacılık şirketi Nord-Spedition'a göre taşımacılık sektörünü yeni sürücüler için cazip hale getirmek çok önemlidir. Nord-Spedition’ın iki genç sürücüsü Laura ve Benny ile tanışın.

Videoyu izle

Volvo FH 25. yıla özel seri

Volvo FH 25. yıla özel seri

25. yıla özel olarak yüksek performanslı Volvo FH özel serisini gururla sunuyoruz. İki lansman renk seçeneği ile bulabileceğiniz kamyonlarımızı şık gri ve çarpıcı kırmızı, ya da modern bir dokunuşun ardından orijinal kabin renginde de tercih edebilirsiniz. Ya da mevcut olan herhangi bir kabin rengini de seçebilirsiniz. Volvo FH 25. yıl özel serisi ile kamyonunuzun harika gözükmesinin yanında, hayranlıkla bakan tüm gözleri de üzerinizde hissedebilirsiniz.

Eşsiz Tasarım. Sınırsız Potansiyel.

Volvo FH 25. yıl özel seri kamyonlar sınırlı sayıda ve sürede üretilmektedir. Aslında kamyonunuzu sipariş ederken, karşınıza çıkaracağımız tek sınırlama da budur. Tıpkı diğer kamyonlarımızda olduğu gibi, hayatlarının büyük bir kısmını yolda geçiren sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanabilir, ya da I-Shift ve VEB+ gibi çığır açan donanım özelliklerimizden ve yeniliklerimizden bazıları ile donatılabilir.

Volvo FH - 25. yıla özel seri iç mekan tasarımı
Volvo FH - 25. yıla özel seri dış tasarımı

Volvo FH, her şeyi değiştiren bir kamyon. Tasarımımızı da güvenlik konusundaki tutkumuzu bir kenara bırakarak değil, Volvo FH'ın geçirdiği muhteşem 25 yılı kutlama ekseninde geliştirdik.

Nigel Atterbury

Kıdemli Grafik Tasarımcı, Volvo Trucks

Volvo FH 25. yıl özel koleksiyonu

Volvo FH 25. yıl özel koleksiyonu

Ürünleri incele
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul