Mükemmel kamyon 25 yaşına girdi.
Gelin birlikte kutlayalım.

Volvo FH, 1993 yılından bu yana taşımacılık dünyasına liderlik ediyor. Bizim için, kutlamanın en iyi yolu, tüm dünya için en iyi kamyonu üretmeyi sürdürebilmek ve bir armağan olarak size, kamyonlarımızı daha da iyi hale getireceğimize dair söz verebilmektir.

Şanlı bir geçmiş. Harika Bir Gelecek.

Dürüst olmak gerekirse, bildiğimiz kadarı ile yeniliklerimizin taşımacılık sektörünü değiştirdiğini söyleyebiliriz. Ancak, hala gelecekte geliştirilebilecek daha çok şey olduğunun da farkındayız. Sürücülerin daha rahat, güvenli ve ergonomik çalışma alanlarına kavuşabilmeleri geliştirilebilecek noktalardan sadece bir kaç tanesi. Bunun ötesinde kamyonlarımızda şimdiye kadar ki en iyi çalışma sürelerini ve öncü güvenlik sistemlerini geliştirecek, araçlarımızı sıfır emisyona yönlendireceğiz. Değişmeye hazır olmadığımız tek şey ise ilk günden beri geleceğin kamyonu olduğuna inandığımız Volvo FH olacak.

Volvo FH

Volvo FH nasıl sürücülerin tercih ettiği bir kamyon haline geldi?

Volvo FH 25 yıldır sürücülerin tercihi olmuş bir kamyondur. Baştan beri hedeflenen de aslında buydu. Her gelişimde sürücülerin bakış açısına odaklanarak, yalnızca bir çalışma alanı olmaktan çok daha fazla şey yapabilen bir kamyon ortaya koymaya çalıştık. O bir yaşam tarzı.

Videoyu izle
Volvo FH

Volvo FH'ın evim diyebileceği
25 yer

Volvo FH tek bir yerde en iyi performansı gösterir: Dünyada. Yağmurlu, rüzgarlı, güneşli havalarda veya kurak geçen mevsimlerde. Trafiğin yoğun olduğu veya boş yollarda. Gelin Volvo FH'ın, 25 farklı uygulama alanında zorlukların üstesinden nasıl gelebildiğini birlikte inceleyelim.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FH ile bir aile geleneği oluşturmak

Volvo FH ile bir aile geleneği oluşturmak

Kuzey Almanya'da Nord-Spedition şirketi, Volvo FH ile başarıyı yakaladı. Aile işi olan taşımacılığın nasıl bir yaşam biçimine dönüştüğünü izleyin.

Videoyu izle

Volvo FH 25. yıla özel seri

Volvo FH 25. yıla özel seri

25. yıla özel olarak yüksek performanslı Volvo FH özel serisini gururla sunuyoruz. İki lansman renk seçeneği ile bulabileceğiniz kamyonlarımızı şık gri ve çarpıcı kırmızı, ya da modern bir dokunuşun ardından orijinal kabin renginde de tercih edebilirsiniz. Ya da mevcut olan herhangi bir kabin rengini de seçebilirsiniz. Volvo FH 25. yıl özel serisi ile kamyonunuzun harika gözükmesinin yanında, hayranlıkla bakan tüm gözleri de üzerinizde hissedebilirsiniz.

Eşsiz Tasarım. Sınırsız Potansiyel.

Volvo FH 25. yıl özel seri kamyonlar sınırlı sayıda ve sürede üretilmektedir. Aslında kamyonunuzu sipariş ederken, karşınıza çıkaracağımız tek sınırlama da budur. Tıpkı diğer kamyonlarımızda olduğu gibi, hayatlarının büyük bir kısmını yolda geçiren sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanabilir, ya da I-Shift ve VEB+ gibi çığır açan donanım özelliklerimizden ve yeniliklerimizden bazıları ile donatılabilir.

Volvo FH - 25. yıla özel seri iç mekan tasarımı
Volvo FH - 25. yıla özel seri dış tasarımı

Volvo FH, her şeyi değiştiren bir kamyon. Tasarımımızı da güvenlik konusundaki tutkumuzu bir kenara bırakarak değil, Volvo FH'ın geçirdiği muhteşem 25 yılı kutlama ekseninde geliştirdik.

Nigel Atterbury

Kıdemli Grafik Tasarımcı, Volvo Trucks

Volvo FH 25. yıl özel koleksiyonu

Volvo FH 25. yıl özel koleksiyonu

Ürünleri incele
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul