Trucks

There are multiple H1 on the page. Please make sure only one H1 is published per page.

Volvo FL Electric.

Kapidan kapiya teslımatlar

Kısıtlı şehir ortamlarında, dar sokaklarda dolaşabilen ve teslimat noktasına yaklaşabilen bir kamyona ihtiyacınız vardır. Bunun için sağlam ama çevik bir kamyon gereklidir: 16,7 tona varan toplam katar ağırlığına sahip bu iki akslı model gibi. Teslimatlar ve atık toplama gibi kentsel taşımacılık görevleri için mükemmeldir. Elektrikli taşımacılığa geçişi kolaylaştırmak için kamyon; şarj, güzergah ve menzil planlaması, akü izleme ve daha fazlasına yönelik servis ve destek paketleri ile birlikte sunuluyor.

16,7 tona varan GCW

130 kW'a varan güç

450 km'ye kadar

Üretken ve kontrolde kalın

Operasyonunuza bir Volvo FL Electric eklemek kolaydır. Sürekli kamyon izleme ve öngörülebilir servis planlamasına erişerek işletim süresini ve teslimatları güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca güzergah planlama, gerçek zamanlı enerji durumu ile konumlandırma, takip raporları ve daha fazlası sayesinde ekstra rahatlık sağlanır. Tümüne Volvo Connect portalı ve uygulamasından kolayca erişilir ve gözden geçirilir.

Sorunsuz çalışan aktarma sistemi

2 vitesli şanzımanla birleştirilmiş bir elektrik motoruna sahip aktarma sistemi, oldukça sorunsuz bir sürüş deneyimi sunar. 130 kW/175 hp değerine varan muazzam güç, aynı zamanda kaygan yüzeylerin üstesinden gelmek için geliştirilmiş benzersiz bir çekiş kontrol sistemi tarafından yönetilir. 

İhtiyaçlarınıza uygun menzil

450 km'ye kadar menzile sahip en yeni nesil akü teknolojisi, Volvo FL Electric aracınızı tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza olanak tanır. Görevleriniz şarjlar arasında daha az menzil gerektiriyorsa, bunun yerine yük kapasitenizi önemli ölçüde artırabilirsiniz. Volvo Trucks bayiniz, işiniz için doğru kamyonu almanıza yardımcı olacaktır.

Teknik Özellikler – Volvo FL Electric

Özellikler​

Volvo FL Electric

  
Aks Konfigürasyonları​

Şasi kamyon: 4×2

Tüm akslar hava süspansiyonludur

  

Kabin​

Yataksız kabin, kısa yataklı kabin

  

Toplam Katar Ağırlığı 

16,7 tona kadar  
Akü kapasitesi280–565 kWh, 3 ila 6 akü  

Menzil

450 km'ye kadar

  
Şarj süresi (tam şarj, 4 akü paketi)

AC ile 16,8 saat (22 kW)

​DC ile 2,3 saat (150 kW)

  

Yürüyen aksam 

Tek elektrik motoru, 2 vitesli şanzıman  
Performans130 kW'a (175 hp) kadar sürekli güç  

Uygulamalar

Üstyapıya uygunluk. Elektrikli PTO

  

 

   

 

İletişim

Yerel bayinizi bulun

Elektromobilite SSS

Tamamıyla elektrikli çözümlerimiz