Volvo Trucks

Türkiye

İŞLETİM SÜRESİ

İşletim süresi her şeydir. Bu öncelik, Volvo FMX'in kalite güvencesinden geçmiş her parçasına entegredir. Her bir akıllı özelliğe entegredir. Ayrıca, aldığınız her işi destekleyen servislere entegredir.

Servis – bir adım önde

Volvo Action Service On-Call – düğmeye basın yeter

Yolda mı kaldınız? VAS On-Call düğmesine bastığınızda bir operatöre bağlanırsınız. Operatör tam konumunuzu ve şasi numaranızı bilir ve diyagnostik arıza kodlarını teknisyene iletebilir. Rahat olun. Yardım derhal yola çıkar ve kısa süre içinde tekrar yola koyulabilirsiniz.

Volvo Action Service hakkında daha fazla bilgi

Dynafleet ile kontrol sizde

Dynafleet Araç Durumu, filo yöneticinize kamyonlarınızın gösterge tablolarındaki uyarı ve alarmlara genel bir bakış sunar. Önleyici bakım planlamasını kolaylaştırır ve işletim süresini arttırır.

Zamandan tasarruf sağlayan şanzıman

I-Shift size üstün sürüş kolaylığı sunar; üstelik avantajları bununla sınırlı değildir. Şanzıman tarafından yönetilen vites değişimleri yürüyen aksam üzerinde daha az gerilime neden olur ve debriyajın ömrünü uzatır. Yağ boşaltma aralığı 450.000 km'ye çıkarılmıştır. Ayrıca, yönlendirmeli diyagnostikte iyileştirmeler yaptık. Volvo FMX'iniz için I-Shift'i seçtiğinizde serviste daha az zaman harcar, daha uzun süre iş başında olursunuz.

I-Shift'in başka neler yapabildiğine bakın

Tüm parçalar korundu 

Çalışma sahasında veya engebeli arazideyken, daima kamyonunuzun bel altı bölgesinin zarar görmesi riskiyle karşı karşıya olursunuz. Ya da eskiden öyleydi. GRAS-G2 havalı arka süspansiyon, Volvo FMX'e 300 mm yerden yükseklik sağlamıştır. Frenler de dahil olmak üzere tüm önemli parçaları arka aksın yukarısına yerleştirdik ve 3 mm kalınlığında bir koruma plakasıyla motoru koruma altına aldık. Bu nedenle, yalnızca çok şiddetli bir darbe olduğunda servise gitmeniz gerekecektir.

Şasiyi tanıyın

Durdurulamaz ön taraf 

Volvo FMX'in ön tarafı işletim süresi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Polipropilen kaplamalı çelik tampon darbe ve çarpışmalardan sonra şeklini korur. Ayrıca, açıkta bırakılan bağlantı elemanları sayesinde tamponları ve panelleri kendiniz değiştirerek serviste harcayacağınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bir yere saplanıp kalırsanız dökme demir çeki demirini serbest bırakın, başka bir araç sizi saplandığınız yerden kısa sürede çıkarabilir. Tek bir farı bile kolay kolay kıramazsınız. Farlar daha yüksek bir noktaya yerleştirilmiştir ve birbiriyle değiştirilerek kullanılabilen asfalt ve arazi tipi far muhafazalarına sahiptir.

Ön tarafa göz atın

 

İŞLETİM SÜRENİZİ ARTTIRMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Yerel Volvo Trucks bayiniz Volvo FMX'in işletim süresi özelliklerinden her birini size tanıtacaktır. Bayinizi ziyaret edin veya arayın.