Volvo Trucks

Türkiye

SÜRÜCÜ VERİMLİLİĞİ

Her şeyi sürücü odaklı bir şekilde tasarlıyoruz. Sürücü üretkenliğini arttırmak ve yorgunluğunu azaltmak için sürüş özelliklerini baştan aşağı değiştirdik, yol tutuşta devrim niteliğinde iyileştirmeler yaptık ve konfor düzeyini daha da arttırdık. Ayrıca, her kilometreden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak zamandan tasarruf sağlayan yenilikçi özellikler geliştirdik.

Volvo Dinamik Direksiyon 

İleri. Dönüş. Geri manevra. Dönüş. İnşaat sahasında manevra yapmak keşke bu kadar kolay olsaydı. Zemin engebeli ve alan dar olduğunda bunun çilesini boynunuz, sırtınız ve omuzlarınız çeker. Bu artık geçmişte kaldı. Volvo Dinamik Direksiyon ile zemindeki bozukluklar, kaslarınıza kadar ulaşmadan dengelenir. Ayrıca direksiyonu tek parmağınızla çevirebilirsiniz, böylece vücut yorgunluğu %85'e varan oranda azalır.

Volvo Dinamik Direksiyonu Deneyin

I-Shift – dünyanın en akıllı şanzımanı  

Basit, güvenilir ve üst düzey verimli I-Shift en beğenilen şanzıman sistemimizdir. Engebeli arazilerin neden olduğu zorlukları ortadan kaldırır, zemine saplanıp kalmadan kolayca manevra yapmanızı sağlar.

Ayrıca I-Shift ağır hizmet uygulamalarının gereklerini yerine getirecek şekilde güçlendirilmiş ve geliştirilmiştir. Tahrikli ön akslı kamyonlar da dahil olmak üzere, tüm aks konfigürasyonları için artık standarttır.

I-Shift'e geçiş yapın

Dynafleet – üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarın

Konumlar, yükler ve düzeyler. Emisyon raporları. Yakıt tüketimi. Dynafleet sahip olduğunuz her kamyon hakkında gerçek zamanlı veriler sunarak üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve kârlılığınızı yükseltecek kararlar almanıza yardımcı olur.

Dynafleet'i keşfedin

Akıllı şasi

Bir şasi üretkenliğinizi arttırabilir mi? Bu şasi arttırabilir. GRAS-G2 havalı arka süspansiyon, 300 milimetrelik benzeri görülmemiş bir yerden yükseklik mesafesi sunar ve yeniden tasarlanan bel altı bölgesi o kadar korunaklıdır ki sizi ancak iri kaya parçaları yavaşlatabilir. Daha iyi çekiş ve daha az titreşim daha hızlı ve daha konforlu bir sürüş sağlar; böylece üretkenlik 10 km/s arttırılmış ortalama hıza kadar arttırılabilir.

Şasiyi keşfedin

Üretkenliği arttıran parçalar

Orijinal Volvo Yedek Parçaları kamyonunuzun Volvo kalitesini korur. Aracınızın daha uzun süre sahada kalıp daha verimli çalışmasını ve işinizi daha etkili şekilde yapabilmenizi sağlar. Kapsamlı bir bayi ağı ve zamanında teslimat sağlayan gelişmiş lojistik sistemleri ile, ihtiyacınız olan parça asla uzakta değil.

Orijinal Volvo Yedek Parçalarını Keşfedin

ÜRETKENLİĞİNİZİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Yerel Volvo Trucks bayinizi arayın veya ziyaret edin. Her kilometreden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olurlar.