Volvo Trucks

Türkiye

KESTİRMEDEN GİDİN

Mükemmel hareket kabiliyeti

Yol çamur veya kumla kaplandığında, sorun yaşamamanın tek yolu ilerlemeye devam etmektir. Otomatik Çekiş Kontrolü (ATC) sayesinde bunu yapabilirsiniz. Bu devrim niteliğindeki özellik ön aksı tam da ihtiyaç duyduğunuz anda otomatik olarak devreye sokar ve ihtiyacınız yokken de devreden çıkarır. Ayrıca bir de yönlendirmenin çaba harcamadan gerçekleştirilmesini sağlayan ve yoldaki tümseklerin etkisini hafifleten Volvo Dinamik Direksiyon vardır.

ATC seçilebilir bir tahrikli ön aksın tüm avantajlarını sunarken, aynı zamanda kalıcı bir sistem kadar da rahat kullanılabilir.

Ödün vermeyin

Tahrikli ön aks sizi sorundan kurtarır. Ancak devreye alındığında, kamyonun manevra kabiliyetini azaltır. Sürekli tüm tekerleklerden çekişin aksine, Otomatik Çekiş Kontrolü size her ikisinin de en iyi kısımlarını sunar. Tahrikli ön aksı devreye sokarsanız ihtiyacınız olan tüm çekişe ulaşırsınız. Ve ön aks devreden çıktığında (çoğu zaman olduğu gibi), kamyonunuzun manevra kabiliyetini iyileştirirsiniz.

Otomatik Çekiş Kontrolünü Keşfedin

Direksiyonla güreşmeye son

Engebeli bir zemine geldiğinizde Volvo Dinamik Direksiyonu kullanmak isteyeceksiniz. Akıllı teknoloji %85'e kadar ilave direksiyon gücü sağlar ve bozuklukları dengeler. Böylece, arkanıza yaslanıp daha sarsıntısız, daha dengeli ve daha az yorucu bir sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

Volvo Dinamik Direksiyonu sevmeniz için daha fazla neden

Daha dik yokuşlar, daha derin hendekler

Tahrikli ön aksı 100 milimetre ileri taşıyarak kamyona daha iyi bir yaklaşma açısı kazandırdık. Ayrıca, bu aksı daha güçlü ve daha verimli olacak şekilde yeniden tasarladık (piston başından pinyon dişlisine ve rulmanlara kadar). Paralel çubuğu aks kirişinin arkasına entegre ettik, böylece aracın en alçak noktasında artık sağlam aks muhafazası yer alıyor ve kamyon tam yüklüyken yerden yükseklik mesafesi önemli ölçüde arttı.

BİZİM SÖZÜMÜZLE YETİNMEYİN

Yerel Volvo Trucks bayinizi ziyaret ederek mükemmel hareket kabiliyeti deneyimini bizzat yaşayın.