Volvo Trucks

Türkiye

Düzenli bir çalışma ortamı

Volvo FMX Kabini

İçerisinde uzun zaman geçirdiğiniz ve eşyalarınızı sakladığınız için iyi bir kabine ihtiyaç duyarsınız. Volvo FMX kabinine adım attığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Sade ve temiz kabin tasarımı işe odaklanmanıza yardımcı olur. Akıllı sistemler işletim sürenizi arttırır. Peki ya o kullanışlı ayrıntılar? Onlar da iş gününüzün daha iyi geçmesini sağlar.

Siyah değil. Kuzgun rengi

Volvo FMX'in iç mekânı için özel olarak zarif bir siyah-kahverengi renk tasarladık. Bu renge Kuzgun Rengi adını verdik. Lekeyi daha az gösteren bu renk inşaat sahaları için en ideal renktir.

Kısa bilgiler

Gösterge panelinde daha az kullanılan kumandalar daha uzağa yerleştirilirken, önemli bilgilerin önde ve ortada görülmesi sağlanmıştır. Esnek anahtarlar direksiyon simidine en yakın konumda olmasını istediğiniz işlevleri seçmenize olanak tanır.

İşlevler parmaklarınızın ucunda

Kollarda bulunan birkaç fonksiyon, buradan direksiyon simidine yerleştirilen kontrollere aktarıldı. Bu anahtarlar işlevlerine göre ve parmaklarla kolayca bulunabilecek şekilde mantıksal olarak gruplandırılmıştır.

Eşyalarınız için bolca saklama alanı mevcuttur

Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Giysilerinizi, havlularınızı ve ayakkabılarınızı kurutmak için hızlı bir yardımcı olan elektrikli kurutma dolabı üst yatağa veya kabin duvarına yerleştirilebilir.

Ayrıca, kâğıt gibi eşyalarınız için birçok saklama bölmesi bulunmaktadır. Ön konsolun üzerindeki entegre kaymaz saklama konsolu ufak tefek eşyalar için idealdir. Kalemlerinizi ve telefonunuzu buraya koyabilirsiniz; ayrıca bir USB girişi de bulunmaktadır. Bir katlanır şişe tutucu bile var.

Mükemmel bir direksiyon simidi

Direksiyon simidi kolayca ayarlanabilir ve alabildiğine geniş bir diz alanı sağlar. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik direksiyon simidi tasarımı tüm gün boyunca rahatlık sağlar. Ayrıca, birazcık ekstra lüks için deri döşeme seçeneğine sahipsiniz.

Benzersiz bir koltuk

Sürücü koltuğu mükemmel destek, aralık ve bacak alanı sunar; 20 santimetre ileri-geri ayarlama aralığına sahiptir ve 10 santimetre yükseltilip alçaltılabilir. Dört farklı döşeme arasından seçim yapabilirsiniz ve her zamankinden daha konforlu bir şekilde oturacaksınız.

Rahat bir uykudan ödün vermeyin

Geceyi kabinde geçirseniz bile uykudan ödün vermeyin. 70 santimetre genişliğindeki alçak yatak, 16 santimetrelik cep yaylarına ve üç farklı sertlik seviyesi seçeneğine sahiptir. Ayrıca, iç aydınlatmayı, çalar saati, park ısıtıcısını, ses sistemini, camları ve kilitleri yataktan ayrılmadan kontrol edebilirsiniz.

Servis ve Infotainment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon, Dynafleet, geliştirilmiş iletişim ve kaliteli sesli eğlence. Volvo Trucks'ın entegre servis ve infotainment sistemi bu özellikleri tek arayüzlü, yedi inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve direksiyon simidi düğmeleri ile çalıştırın.

Kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirin.

Kullanımı kolay

Servislerinizin ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Avantajları hissedin: daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence birimini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

Servislerin ve infotainment'ın entegrasyonu, daha kolay kullanıldıkları anlamına gelir. Ekrana dokunun, direksiyon simidindeki düğmelere basın veya sesinizi kullanın. Size hangisi daha çok uyarsa.

Özellikler 

İç Mekân Özellikleri

360° İç mekana genel bakış

Aşağıda kabin içine interaktif bir genel bakış bulunur. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayın. Daha da iyi bir deneyim için "Tam Ekran" öğesine tıklayın. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonunuzdakilerden farklı olabilir.

KABİNE ADIM ATTIĞINIZDA ONA BAYILACAKSINIZ

Volvo FMX kabinini incelemek için yerel Volvo Trucks bayinizle iletişime geçin. Size kabini memnuniyetle tanıtacaklardır.