Volvo Trucks

Türkiye

FMX İTFAİYE KAMYONU

Volvo Trucks olarak yoğun yerleşim yerlerinde ve trafiğin yoğun olduğu kentsel ortamlarda faaliyet gösteren acil durum hizmetleri için güvenliğin çok önemli olduğunu biliyoruz; bu nedenle, yeni kamyonlarımızda acil frenleme dahil olmak üzere Volvo'nun birinci sınıf güvenlik ve teknolojik yenilikleri bulunuyor.

Volvo FMX

18 tonluk Volvo FMX, banliyö ve metropol alanlarda çalışmak için ideal bir orta boy pompadır. Efsanevi Volvo D11K motoruyla uyumlu, yüksek teknolojili 12 Vitesli I-Shift şanzımana sahiptir. FMX, yangınla mücadelede en üst düzey iş ortağıdır.

  • Avustralya ve Yeni Zelanda'daki en büyük bayi ağı tarafından desteklenir
  • 8 kişiye kadar kapasiteye sahip ekip kabini
  • ECE R29 standartlarına göre tasarlanmış ekip kabini
  • Düşük yükseklik, geniş kapılar ve merdiven tarzı basamaklar sayesinde kabine kolay erişim ve kabinden kolay çıkış
  • 330 beygir gücüne sahip Volvo D11K, size mükemmel hızlanma ve çeviklik sağlar
  • Fabrikada sağlanan özel acil durum hizmetleri özellikleri
  • Volvo Fren Sistemi (EBS) ve çekiş kontrolü ile en yeni nesil disk frenleme
  • Çarpışma azaltma ve şeritten ayrılma uyarısı dahil olmak üzere sınıfında lider güvenlik sistemleri
  • Volvo Dinamik Direksiyon
  • Kamyon ve üstyapı arasında kolay bağlantı sağlamak için Volvo Üstyapıcı Arayüzü

 

Bilgi Sayfasını indirin

Kalite

Bu sadece bir sözden ibaret değildir. Bu bizim görevimizdir. Beklentileri aşmak ve hiçbir şeyi şansa bırakmamak için sürekli olarak çalışmayı gerektirir. Ürün geliştirmeden global servis ağına kadar tüm faaliyetlerimizin temelinde bu yatmaktadır. Kaliteyi nasıl ölçüyoruz? Kamyonunuzun performansıyla ölçüyoruz. Kamyonunuz ihtiyaç duyduğunuz anda yolda ve çalışır durumda olur. Ayrıca, işletmeniz mümkün olan en yüksek kârlılığa ulaşır.

Güvenlik

Trafik güvenliği alanında lideriz. Vizyonumuz, hiçbir kamyonun kazalara karışmamasıdır. Kaza Araştırma Ekibimizi 1969'da kurduk ve o zamandan beri güvenlik konusunda daima en önde olduk, kazaları önleyen ve yaralanmaları azaltan yeniliklere öncülük ettik. Üstelik sadece sürücü için değil. Herkes için.

Çevreye Saygı

Öncü olduğumuzu söyleyebilirsiniz. Çevreye saygı 70'li yıllardan beri temel değerlerimizden biri olmuştur. O zamandan beri yeni Volvo Trucks marka kamyonların havayı kirleten madde emisyonlarını %90 oranında azalttık; yakıt tüketimini ve iklimsel etkiyi %40 oranında azalttık. Taşımacılık sektöründe sürdürülebilir bir geleceğin mümkün olduğuna inanıyoruz. Kamyonlarımız, servislerimiz ve operasyonlarımız bu konuda öncü olacaktır.