Volvo Trucks

Türkiye

Dayanıklılık için Tasarlandı

ÖN TARAF

Çelik ve polipropilen tampon. Enerjiyi absorbe eden kutu yapısı. 3 milimetre koruma plakası. Her biri tek başına bile son derece güçlüdür. Ama hep birlikte, gelmiş geçmiş en sağlam kamyon ön cephesini oluştururlar.

Çifte kuvvetli tampon

Yüksek nitelikli çelikten üretilmiş tampon dayanıklıdır. O kadar dayanıklıdır ki bir moloz yığınına girseniz bile herhangi bir hasar oluştuğunu görme olasılığınız çok düşüktür. Ayrıca tamponu koruyan kalın bir polipropilen kaplamaya sahiptir.

Tampon üç parçadan oluşmaktadır ve hasarlı parçaları kendi başınıza değiştirmenize olanak sağlayan kolayca erişilebilen vidalara sahiptir; bu sayede servise gitmenize gerek kalmaz ve işletim süreniz artar.

Ön Alt Koruma Sistemi (FUPS)

Ön alt kısmın tamamı bir kutu şeklinde tasarlanmıştır. Ayrı parçalar bir araya geldiğinde son derece sağlam bir tampon meydana getirir ve bir otomobille önden çarpışma durumunda elastikiyet sağlar. FUPS geriye doğru buruşarak ve kuvvetin bir bölümünü absorbe ederek otomobil yolcularını koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Koruma plakası

Arazide sürüş motorunuza zarar verebilir. İşte bu nedenle Volvo FMX motor karterini, hortumları ve soğutucuyu koruyan, yeniden tasarlanmış 3 milimetrelik bir opsiyonel koruma plakasına sahiptir. Arazi sürüşüne dayanıklı olmayan her şey korunur, geri viteste bile. Ayrıca, çok tozlu bir ortamda çalışıyorsanız plaka kamyonun altında oluşan toz bulutlarını azaltır.

Her şey önde başlıyor

Ön taraftan başlayın. Ancak, Volvo FMX'in çevresinde gezerken neden şimdiye kadar ürettiğimiz en sağlam kamyon olduğunu göreceksiniz. Volvo Trucks bayinizden anahtarları isteyin.