Volvo Trucks

Türkiye

Virajlar sizin için mesele olmasın

Yönlendirilebilir Çoklu Akslar ile

Virajları almak şimdi daha kolay

Yükünüzü akslar üzerine dağıtmanız mı gerekiyor? Çift ön aks idealdir.

Sürüşte sadece bir aksa mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Tridem ve en küçük dönme dairesiyle tanışın.

Daha fazla bilgi edinin

Tridem

Tek ön aksı bulunan 8×4'ün tridem bogi arka süspansiyonu bulunmaktadır. Buradaki avara aks hidrolik yönlendirmeli olup, son derece yüksek manevra kabiliyeti ve benzeri görülmemiş küçük bir dönme dairesi elde etmenizi sağlamaktadır. Böylece duruş, dönüş ve geri manevralar sırasında daha az zaman harcayabilir ve zamanınızı sürüşe ayırabilirsiniz. Tridem boginin sağladığı başka avantajlar da vardır. Yükseltilmiş avara aks, lastiklerin daha az aşınmasına ve yakıt tüketiminin azalmasına yardımcı olmaktadır. Arka aksların her biri üzerindeki basınç optimize edilerek havalı süspansiyon sayesinde daha iyi bir çekiş elde edilebilir. Ayrıca, aks yükü dağılımını ayarlayarak da, yine, daha iyi bir çekiş elde edebilirsiniz.

Çift ön aks

Aracınızın ön tarafında vinç veya beton pompalı bir üstyapı gibi ağır veya yüksek bir yük olduğunda, çift ön aksa ve tahrikli bogiye sahip bir 8×4 ihtiyaç duyduğunuz manevra kabiliyetini size sağlayabilir.

Latest Press Release

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?