Volvo Trucks

Türkiye

5 aks – 10x4 ve 10x6

Toplam katar ağırlığı arttıkça, fabrikamızda üretilen beş aks kombinasyonları daha yüksek bir esneklik, artırılmış yük kapasitesi ve daha fazla gelir potansiyeli sunmaktadır.

Gecikme yok. Ek maliyet yok.

5 akslı bir aracı doğrudan fabrikamızdan almak bir dizi avantajı da beraberinde getirmektedir. Örneğin, kamyonunuzu daha çabuk alabilir, masraflı yenileme işlemlerine gerek duymayabilirsiniz. Ve tüm aracı tamamlanmış halde teslim ettiğimizden, tam Volvo garantisi ve satış sonrası destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca aracı tam araç tipi onayıyla da teslim edebiliriz.

Daha fazla esneklik

5 akslı Volvo FMX'te maksimum 56 tonluk bir toplam katar ağırlığına olanak tanıyan çift ön aks ve hava süspansiyonlu bir tridem bogi (avara akslı) bulunmaktadır. Bu özelliği ile çok çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur. Eğer çok zorlu bir arazide araç kullanıyorsanız, tahrikli ön aksa sahip 10x6 da bulunmaktadır.

Latest Press Release

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?