Volvo Trucks

Türkiye

540 Hp'ye Varan Yakıt Verimli Güç

VOLVO DİZEL MOTORLAR

İyileştirmeler yaptık. Birkaç küçük ilerleme birleşerek büyük bir iyileştirme sağlıyor. Daha düşük iç sürtünmeye sahip motorlar. Yazılımın geliştirilmesi. Ve başka iyileştirmeler. Sonuç: Euro 6 dizel motorlarımız daha da temiz ve daha yakıt verimli.

 

Eğrilerimizi inceleyin

Düşük devirde mükemmel tork. Son derece geniş bir maksimum tork aralığı. En yüksek tork, en yüksek güç ile buluşuyor. Tork eğrilerimizi karşılaştırdığınızda farkı göreceksiniz. Kabine girdiğinizde, inanılmaz bir hızlanma, eşsiz çekme gücü ve yüksek hızda yakıt verimli ve keyifli bir sürüş ile bunu hissedeceksiniz.

Entegre yakıt verimliliği

Optimize edilmiş yanma odası geometrisi. Hızlı ve hassas EMS kontrollü enjeksiyon. Yüksek gaz-dolum oranı. Motorlarımızı bu denli yakıt verimli kılan faktörleri saymaya devam edebiliriz. Ancak en önemlisi kârlılığınız üzerinde yaratacakları farktır. Ayrıca, çevreye etkiniz üzerinde de büyük bir fark yaratırlar.

Volvo Motor Freni: VEB ve VEB+ 375 kW'a kadar fren gücü

Benzersiz bir eksantrik mili tasarımının kullanıldığı patentli motor frenimiz VEB+, D13'te 375 kW'a (510 hp) kadar gücü absorbe edebilir. Volvo Motor Freni (VEB), D11'de ise 290 kW'a kadar gücü absorbe etmektedir. I-Shift şanzıman sistemimiz ve akıllı hız sabitleyicimiz ile bir araya geldiğinde, dik ve zorlu inişlerin çok daha güvenli ve yakıt verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Beygir gücü seçiminizi yapın

Sekiz farklı güç seçeneği arasından seçiminizi yapın. Dört adet 11 litrelik (D11) ve dört adet 13 litrelik (D13) motor seçeneği mevcuttur.

 

GÜCE ŞAHİT OLUN

Yerel Volvo Trucks bayinizi ziyaret ederek motorlarımızın gücünü ve verimliliğini deneyimleyin.