Volvo Trucks

Türkiye

ÇALIŞMAK İÇİN DOĞMUŞ

Hem dayanıklı hem de sert bir görünüme sahip. Volvo FMX işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Minimum duraklama süresi. Minimum gecikme. En ince ayrıntısı bile bir amaca hizmet ediyor. Bir tek savaş yaraları eksik. Onları da size bıraktık.

Kullandıkça gözünüze daha hoş görünecek.

Daha büyük. Daha iyi. Daha güçlü

Tanıdık Volvo FMX öğelerinin hepsi korundu; sadece geliştirilip iyileştirildiler. Köşe tamponları gibi, koruma barı da artık daha sağlam ve daha geniş. Ortadaki çeki demiri dökme demirden üretilmiştir ve 32 tona kadar ağırlığı çekebilir. Ayrıca, yeni farlar daha yükseğe konumlandırıldığı için hasara maruz kalma riski daha azdır.

Zamandan tasarruf sağlayan tasarım

Köşe tamponları ve gövde panelleri üzerindeki açıkta bırakılan bağlantı elamanlarına dikkat edin. Bunlar kamyonun sağlam görünümüne katkıda bulunmanın yanı sıra panelleri hızla değiştirebilmenizi sağlar. Bu tasarım tercihlerinin hepsi işlevselliğe değer katma ve serviste harcayacağınız zaman miktarını azaltmaya dönük felsefemizin bir parçasıdır.

Ön – her şey işletim süresi için

Polipropilen kaplamayla kaplanmış çelik tampon, her türlü koşula (veya darbeye) dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Güçlü bi-xenon farlarınız için iki farklı güçlü koruma arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, 3 milimetre kalınlıktaki koruma plakası bel altı bölgesini korur. Hangi işte kullanırsanız kullanın, Volvo FMX sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Ön taraf hakkında daha fazla bilgi alın

İnşaat için tasarlandı

Bir inşaat kamyonu sürücüsü olarak sık sık kabine girip çıkmanız gerekir. Kaymayı önleyen bir tasarıma sahip olan alçak ve katlanabilir giriş basamağı, kabine daha hızlı ve güvenli bir şekilde girip çıkmanızı sağlar. İnce ayna kolları mükemmel ön görüş sunar; yüksek hava girişi geri viteste iyi bir geri bakış elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca, ön camınıza çamur yapışırsa hiç endişelenmeyin, kabinin önüne çıkıp kolayca temizleyebilirsiniz. Her bir ayrıntı hem sizin hem de kamyonunuzun hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Kabinlerimiz

360° Dış tasarıma genel bakış

Aşağıda kabine ilişkin interaktif bir genel bakış yer almaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayın. Daha da iyi bir deneyim için "Tam Ekran" öğesine tıklayın. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonunuzdakilerden farklı olabilir.

HAFİFÇE VURUN

Tekme atın. Tamponun üstünde ayakta durun. Farlara vurun. Yerel Volvo Trucks bayiniz Volvo FMX'in ne kadar dayanıklı olduğunu size gösterecektir.