Volvo Trucks

Türkiye

BİR İNŞAAT DEVİ

En dayanıklı, güçlü ve sağlam kamyonumuz. Zorlu koşullarda çamura saplanmadan büyük yükler taşıyabilir. Ayrıca, sürücüler için üretkenlik ve güvenliği garanti eden güvenli ve konforlu bir çalışma alanı sunar.

Volvo FMX her şeye hazırdır. Zorlu ortamlarda yapılan zorlu işler için üretilmiş ve buna uygun özelliklerle donatılmıştır. Bir dizi hizmet de daima çalışmasını ve işe devam etmesini sağlar.

Dış tasarım

Volvo FMX şimdiye kadar ürettiğimiz en sağlam kamyondur. Öyle olduğunu da gösteriyor. Ön tarafı sağlamdır ve son derece güçlüdür. Ayrıca akıllıca tasarlanmıştır. Ağır darbelere dayanıklı malzemeler kullandık ve kendi başınıza değiştirebileceğiniz paneller tasarladık. Böylece serviste daha az zaman harcar, daha uzun süre iş başında olursunuz.

İç mekan

Dikkatinizi dağıtacak hiçbir şey bulunmamaktadır. Her şey işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Volvo FMX'in iç mekânının karakteristik özellikleri bunlardır. Temiz çizgiler, akıllı göstergeler ve mükemmel şekilde tasarlanmış bir koltuk. Aynı zamanda, eşyalarınız için bolca saklama alanı var. Kuzgun rengi adını verdiğimiz bir renkte kir tutmayan bir döşemeye sahip.

YAKIT VERİMLİLİĞİ, ENTEGRE

Optimize edilmiş motor. Otomatik olarak aktive edilen çekiş kontrolü. Yakıt tasarruflu şasi. Akıllı şanzıman. Yakıt verimliliği Volvo FMX'e entegredir.

SAF GÜÇ

Daha büyük. Daha güçlü. Daha dayanıklı. Volvo FMX şimdiye kadar ürettiğimiz en sağlam kamyon.

İŞLETİM SÜRESİ – EN ÖNEMLİ ÖNCELİĞİMİZ

Arıza süreleri kârlılığınızı eritir. Bu nedenle Volvo FMX tüm ayrıntılarıyla sizi yolda bırakmayacak şekilde tasarlandı.

Yeni kabininize hoş geldiniz

My Truck uygulaması ile nerede olursanız olun Volvo kamyonunuza uzaktan erişebilirsiniz. Uygulama tüm yeni Volvo FH, Volvo FM ve Volvo FMX kamyonlarda kullanılabilir. Bize sorarsanız, günlük operasyonlarınızı iyileştirmenin daha kolay bir yolu yok.

My Truck uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

OLAĞANÜSTÜ HAREKET KABİLİYETİ

Otomatik Çekiş Kontrolü. Volvo Dinamik Direksiyon. İnşaat kamyonlarının hareket kabiliyeti açısından yeni bir çağa hoş geldiniz.

 

SÜRÜCÜLERİN ÜRETKENLİĞİNİ NASIL ARTTIRABİLİRSİNİZ?

Zorlu koşulları seven bir şasi tasarlayarak. Sürüş konforunu arttıran bir hareket kabiliyeti geliştirerek. Ve sürücülerin arazide sürüş becerilerini geliştirmesine yardımcı olarak.

VOLVO FMX'İ DAHA YAKINDAN İNCELEYİN

Sorularınızı sorun. Parça bulun. Servis randevusu alın. Size en uygun kamyonu belirleyin. Tüm bunları yerel Volvo Trucks bayinizde yapabilirsiniz.