Volvo Trucks

Türkiye

İŞLETİM SÜRESİ

İşletim süresini en üst düzeye çıkarmak, işletim maliyetlerini azaltmak ve toplam sahip olma maliyetini düşürmek için, kesintisiz şekilde kamyonu izleyen, sürücüyü koruyan ve ihtiyaç duyduğunuz an yolda olmanızı garanti eden teknolojiler ve hizmetler geliştirdik.

Telematik ağ geçidi: kabindeki sanal teknisyeniniz

Bu akıllı teknoloji servisin motor, kilometre ve yakıt tüketimi ile ilgili bilgileri görmesine olanak sağlar. Teknisyenler aynı zamanda diyagnostik arıza kodlarını görebilir ve önemli bileşenlerin (fren balataları, kavrama, akü vb.) durumunu izleyebilir. Bu izleme sayesinde planlanmamış duraklamalar en aza indirilir. Ayrıca, servis siz vardığınızda tamamen hazır şekilde sizi bekliyor olur; böylece, mümkün olan en kısa sürede tekrar yola koyulabilirsiniz.

Volvo Action Service On-Call; düğmeye basın yeter

Issız bir yerde, öngöremediğiniz bir biçimde durmak zorunda mı kaldınız? VAS On-Call düğmesine bastığınızda dilinizi konuşan bir operatöre bağlanırsınız (kamyon dijital takograftaki karttan uyruğunuzu kontrol eder). Operatör tam konumunuzu ve şasi kimlik numaranızı bilir ve diyagnostik arıza kodlarını teknisyene iletebilir. Sıkı durun, yardım ekibi yola çıktı bile.

Bir VAS düğmesi edinin

Daha az sayıda kaza. Daha yüksek işletim süresi

Güvenlik konusunda takıntılıyız. Bu bizim DNA'mızda var. Her bir Volvo kamyonu tasarlarken dikkat ettiğimiz başlıca önceliklerden biridir. Ne kadar az kazaya karışırsanız, kamyonunuz (ve sürücü) o kadar uzun zaman yolda olur. Volvo FM'in yenilikçi güvenlik özellikleri kamyonu, sürücüyü ve diğer yol kullanıcılarını korur.

Hayat kurtarabilecek güvenlik özellikleri

%100 İŞLETİM SÜRESİ Mİ İSTİYORSUNUZ?

Yerel Volvo Trucks bayiniz işletim süresinin arttırılması konusunda uzmandır. Bayinizi ziyaret edin veya arayın.