Volvo Trucks

Türkiye

SÜRÜCÜ VERİMLİLİĞİ

Her şeyi sürücü odaklı bir şekilde tasarlıyoruz. Sürücü üretkenliğini arttırmak ve yorgunluğunu azaltmak için sürüş özelliklerini baştan aşağı değiştirdik, yol tutuşta devrim niteliğinde iyileştirmeler yaptık ve konfor düzeyini daha da arttırdık. Ayrıca, her kilometreden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak zamandan tasarruf sağlayan yenilikçi özellikler geliştirdik.

Volvo Dinamik Direksiyon 

Sürüş deneyiminde çığır açmıştır. Yüksek hızlarda tren gibi mükemmel denge. Düşük hızlarda zahmetsiz kontrol. Geri viteste mükemmel hassasiyet. Volvo Dinamik Direksiyon, direksiyon kuvvetini %85'e kadar arttırarak boynunuzdaki, sırtınızdaki ve omuzlarınızdaki kas kasılmalarını büyük ölçüde azaltır.

Volvo Dinamik Direksiyon

I-Shift – dünyanın en akıllı şanzımanı 

Basit, güvenilir ve son derece verimli olan I-Shift kamyon endüstrisinde bir dönüşüme yol açmıştır. Ağır debriyaj, ağır vites kolu olmadığı için ve her vites değişimini en doğru zamanda yaptığı için sürücüler I-Shift'e bayılıyor. Yakıttan tasarruf sağladığı için operatörler de onu çok seviyor.

I-Shift'e geçiş yapın

Pek çok kamyon ağırlığına ağırlık kattı. Ama Volvo FM hafifledi. Ağırlık optimizasyonu programımız sayesinde Volvo FM'ı hafiflettik. Program her kamyonun kullanım alanına göre uyarlandığından, araç hafifletilirken hiçbir şeyden ödün verilmedi.

Bir Kamyonun Azami Yüklü Araç Ağırlığı 18 tona yaklaştıkça, dengeleme nedeniyle çekicideki bir kilo ekstra ağırlık yük kapasitesinden üç kilo kaybettirir. Bu da, Volvo FM'nin hafiflemesinin çok daha fazla yük potansiyeli sağladığı anlamına gelir. Üretkenliğinizi arttırır. Her işinizden daha yüksek kâr elde etmenizi sağlar.

Mükemmel çalışma ve dinlenme ortamı 

Volvo FM'ye adım attığınız andan mesainiz bitene kadar her şey yoldaki üretkenliğinizi arttıracak şekilde tasarlanmıştır. Üstelik, mesai sonunda da daha rahat bir dinlenme ortamı sunar.

Kabinin içine göz atın

Dynafleet – üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarın  

Konumlar, yükler ve düzeyler. Emisyon raporları. Yakıt tüketimi. Dynafleet sahip olduğunuz her kamyon hakkında gerçek zamanlı veriler sunarak üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve kârlılığınızı yükseltecek kararlar almanıza yardımcı olur.

Dynafleet'i keşfedin

DAHA ÜRETKEN OLUN

Yerel Volvo Trucks bayinizle görüşün. Her kilometreden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olurlar.