Volvo Trucks

Türkiye

Konfor alanınıza adım atın 

Volvo FM Kabin

Kendinizi rahat hissettiğinizde aracınızı daha iyi bir şekilde kullanırsınız. Volvo FM'e adım attığınız andan (ekstra alçak giriş basamağını kullanarak) mesainiz bitene kadar (kabinde cep yaylarıyla desteklenmiş geniş bir yatak bulunur) rahat bir iş günü için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulacaksınız.  

Ofisinize adım atın

Huzurlu, profesyonel ve zengin donanımlı bu kabin, içinde zaman geçirmeyi gerçekten çok seveceğiniz bir çalışma ortamı sunar. Renkler ve malzemeler titizlikle seçilmiştir. Ön konsol hafif açılı bir şekilde tasarlanmıştır. Ekstra geniş ön cam yola hakim bir görüş açısı sunar.

Her şey elinizin altında 

Eğilmeye gerek yok. Uzanmaya gerek yok. Gözlerinizi yoldan ayırmak zorunda kalmazsınız. Volvo FM'de göstergeler tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yere konumlandırılmıştır. Önemli bilgilere tek bakışta erişebilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilebilir anahtarlar sayesinde en sık kullandığınız işlevleri en rahat şekilde erişebileceğiniz yere konumlandırabilirsiniz. 

Eşyalarınız için bolca saklama alanı mevcuttur

Çalışırken genellikle kalemden klipsli kâğıt altlığına, telefondan kaseye kadar birçok küçük eşya kullanırsınız. İşte bu nedenle birçok kullanışlı saklama alanı tasarladık. Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Ayrıca, birçok saklama bölmesi kâğıt gibi eşyalarınızı düzenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olur. Kabine bir adet PC tutucu, atık kâğıt kutusu ve katlanır iki litrelik şişe tutucu bile yerleştirdik.

Koltuğunuz rahat mı?

Sürücü koltuğu mükemmel destek, aralık ve bacak alanı sunar. Koltuk 20 cm ileri ve geriye; 10 cm yukarı ve aşağıya ayarlanabilmektedir. Her zamankinden daha konforlu bir şekilde oturacaksınız.

Mükemmel sürüş pozisyonunuz

Direksiyon simidi 90 mm aşağı ve yukarıya ayarlanabilir ve 28 dereceye kadar yatırılabilir. Bir ayak pedalı ile rahatça kontrol edilir ve kabine girerken veya çıkarken rahatça katlanabilir. Farklı tutuş seçenekleri sunan ergonomik tasarım tüm gün boyunca rahatlık sağlar. Ayrıca, birazcık ekstra lüks için deri döşeme seçeneğine sahipsiniz.

Servis ve infotainment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon, Dynafleet, geliştirilmiş iletişim ve kaliteli sesli eğlence. Volvo Trucks'ın entegre servis ve infotainment sistemi bu özellikleri tek arayüzlü, yedi inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve direksiyon simidi düğmeleri ile çalıştırın.

Kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirin.

Kullanımı kolay

Servislerinizin ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Avantajları hissedin: daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence birimini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

Servislerin ve infotainment'ın entegrasyonu, daha kolay kullanıldıkları anlamına gelir. Ekrana dokunun, direksiyon simidindeki düğmelere basın veya sesinizi kullanın. Size hangisi daha çok uyarsa.

Özellikler

İç mekan özellikleri

360° İç mekana genel bakış

Aşağıda kabin içine interaktif bir genel bakış bulunur. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayın. Daha da iyi bir deneyim için "Tam Ekran" öğesine tıklayın. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonunuzdakilerden farklı olabilir.

RAHAT EDİN

Sürüş pozisyonunuzu ayarlayın. Yatağı test edin. Mükemmel görüş açısını inceleyin. Yerel Volvo Trucks bayiniz Volvo FM kabininin her özelliğini size tanıtacaktır.