Volvo Trucks

Türkiye

SİZE ÖZEL OLSUN

Volvo FM en esnek kamyonumuzdur. Ayrıca, istediğiniz şekilde yapılandırılabilir. Akıllı şasi özellikleri ve bol özelleştirme seçenekleri üstyapıcının işini kolaylaştırır, teslimatı hızlandırır ve maliyetlerinizi azaltır.

Ne kadar esnek?

Çok. Yakıt depoları her iki yana da monte edilebilir. Araç kutularının, yakıt depolarının ve AdBlue depolarının yerlerini değiştirebiliyoruz. Arka şasinin uzunluğu 50 mm'lik adımlarla ayarlanabilir. Kapsamlı bir dingil mesafesi yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca, tüm dingil mesafelerini fabrikada tam olarak isteklerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebiliyoruz.

Şasi düzenine bakın 

Akıllı elektrik tesisatı

Volvo FM'in Üstyapıcı Arayüzü, üstyapıcının kamyonun elektrik sistemine erişim sağlamasını ve fonksiyonları özelleştirmesini sağlar. Arayüz, yardımcı donanıma enerji sağlamanın yanı sıra, sürücüye donanımı hem ön konsoldan hem de uzaktan kumanda yoluyla kontrol etme olanağı tanır.

Üstyapıcı arayüzü hakkında daha fazla bilgi

Aks ekonomisi

Aks yükü kapasitesini, Volvo FM'i daha da esnek kılacak şekilde arttırdık. Düşük şasi yükseklikleri ve daha güçlü aks konfigürasyonları optimum çözümü, yani rakiplerinizin alamadığı işleri almanıza imkan veren çözümü bulmanıza ve elinizdeki işlerden en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur.

ÇOK FAZLA SEÇENEK

Volvo FM o kadar esnektir ki kamyonu tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde özelleştirebilirsiniz. Yerel Volvo Trucks bayiniz size en uygun kombinasyonu bulmanıza yardımcı olacaktır.