Volvo Trucks

Türkiye

Volvo FM - Yataklı alçak kabin

Daha alçak tavan. Daha fazla alan.

Yoldan tavana kadar yüksekliği yalnızca 261,5 santimetredir. Bu durum, Volvo FM'in yataklı alçak kabinini otomobil nakliye araçları ve yükseklik konusunda hassas olan diğer uygulamalar için ideal hale getirmektedir.

1,39 metrelik kullanılabilir yükseklik

Otomobil taşımacılığı yapıyorsanız alçak bir kamyona ihtiyaç duyarsınız. Çünkü çoğu zaman bir otomobile daha yer olup olmaması santimetrelere bağlıdır. Doğru özellikler seçildiğinde yalnızca 2,61 metre ile yeni Volvo FM'de yataklı alçak kabin yüksekliği her zamankinden daha azdır. Avrupa'daki 4 m sınırını aşmamanız gereken durumlarda, bu yükseklikle kargonuz için 1,39 metrelik bir yükseklik payı elde edebilirsiniz.

Volvo FM - Kabin
Volvo FM - Kabin

Düzenli tavan

Yataklı alçak kabinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Volvo FM'de tavandaki her şeyi taşınabilir olarak tasarladık. Buna göre; WLAN anteni ön rafa, telefon anteni ön konsola ve otoyol geçiş sistemi antenleri ve FM, CB radyo ve Dynafleet antenleri de kabinin iki yanına taşınabilmekt.

Kabine sıkça girip çıkma

Her gün kabine sık sık girip çıkıyorsanız, bunu kolayca yapabilmeniz gerekir. Volvo FM'de ekstra alçak şaside giriş basamağı yerden yalnızca 26 santimetre yukarıdadır (lastik boyutuna ve markasına göre değişir). Kapı tam 90 derece açılır ve tutamaklar kolaylıkla yukarı çıkmanıza olanak tanır.

FM alçak kabine girin
FM alçak kabinin boyutları

Bunlar yüksekliği ne kadar etkiliyor?

A. Kabin
B. Şasi
C. Süspansiyon
D. 355/50 lastikler (yüklü)

Press Release

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?