Volvo Trucks

Türkiye

Volvo FM - 5 Aks

5 aks – 10x4

Toplam katar ağırlığı arttıkça, fabrikamızda üretilen 5 aks kombinasyonları daha yüksek bir esneklik, artırılmış yük kapasitesi ve daha fazla gelir potansiyeli sunmaktadır.

Volvo FM - 5 akslı kamyon

Gecikme yok. Ek maliyet yok.

5 akslı bir aracı doğrudan fabrikamızdan almak bir dizi avantajı da beraberinde getirmektedir. Örneğin, kamyonunuzu daha çabuk alabilir, masraflı yenileme işlemlerine gerek duymayabilirsiniz. Ve tüm aracı tamamlanmış halde teslim ettiğimizden, tam Volvo garantisi ve satış sonrası destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca aracı tam araç tipi onayıyla da teslim edebiliriz.

Daha fazla esneklik

5 akslı Volvo FM'de maksimum 56 tonluk bir toplam katar ağırlığına olanak tanıyan çift ön aks ve hava süspansiyonlu bir tridem bogi (avara akslı) bulunmaktadır. Bu özelliği ile çok çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur. Eğer çok zorlu bir arazide araç kullanıyorsanız, tahrikli ön aksa sahip 10x6 da bulunmaktadır.

Volvo FM - 5 Akslı Kamyonlar

Press Release

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?