Volvo Trucks

Türkiye

540 hp'ye varan yakıt verimli güç

VOLVO DİZEL MOTORLAR

Daha temiz ve yakıt verimli motorlara giden yoldaki bir sonraki adım. Birkaç küçük ilerleme birleşerek büyük bir iyileştirme sağlıyor. D13 motorda düşük devirde daha fazla motor torku ve tepkisi sağlıyor. D11 motorda da yağ boşaltma aralıkları uzuyor. Böylece çevre üzerindeki etkiler azalıyor.

Eğrilerimizi inceleyin

Düşük devirde mükemmel tork. Son derece geniş bir maksimum tork aralığı. En yüksek tork, en yüksek güç ile buluşuyor. Tork eğrilerimizi karşılaştırdığınızda farkı göreceksiniz. Kabine girdiğinizde, inanılmaz bir hızlanma, eşsiz çekme gücü ve yüksek hızda yakıt verimli ve keyifli bir sürüş ile bunu hissedeceksiniz.

Yerleşik yakıt verimliliği ve çevresel duyarlılık

Tüm motorlarda common-rail enjeksiyonu ve en iyi motor kontrolünü sağlayan geliştirilmiş yazılım. Ayrıca, daha düşük iç sürtünme. Tüm iyileştirmeler yakıt verimliliğini optimize etmeye ve düşük devirlerde daha iyi motor torku ve tepkisi sağlamaya yöneliktir. Bu kâr hanenizde fark yaratır. Ayrıca, çevreye etkiniz üzerinde de büyük bir fark yaratırlar.

Volvo motor freni: VEB ve VEB+ 510 HP'ye kadar frenleme etkisi

Benzersiz bir eksantrik mili tasarımının kullanıldığı patentli motor frenimiz VEB+, D13 motorda 375 kW'a (510 hp) kadar gücü absorbe edebilir. Volvo Motor Freni (VEB), D11'de ise 290 kW'a kadar gücü absorbe etmektedir. I-Shift şanzıman sistemimiz ve akıllı hız sabitleyicimiz ile bir araya geldiğinde, güvenlikten veya yakıt ekonomisinden ödün vermeksizin yüksek bir ortalama hızla ilerleyebilirsiniz.

Beygir gücü seçiminizi yapın

Yedi farklı güç seçeneği arasından seçiminizi yapın. Dört adet 11 litrelik (D11) ve üç adet 13 litrelik (D13) motor seçeneği mevcuttur.

GÜCÜ YAŞAYIN

Yerel Volvo Trucks bayinizi ziyaret ederek motorlarımızın gücüne ve verimliliğine şahit olun.