Volvo Trucks

Türkiye

İstediğiniz gibi özelleştirin

Şasi düzeni

Esneklik. Volvo FM'i tanımlayan sözcük tam da bu. Şasi düzeni sonsuz konfigürasyon olanağı sunmaktadır. Ekstra yakıt depoları eklenebilir, ekipmanlar yeniden düzenlenebilir ve şasi çok çeşitli üstyapılara uygun olarak hazırlanabilir. Hangi alanda çalışıyor olursanız olun, işinize en uygun Volvo FM'i hazırlayabiliyoruz.

Yakıt için daha fazla hacim...

Ne kadar çok yakıt taşıyabilirseniz, yeniden yakıt almak için o kadar az zaman harcarsınız. Artık yasaların izin verdiği maksimum miktarda yakıtı taşıyabilmeniz için Volvo FM'de ekstra alan oluşturduk. İstediğiniz depo boyutlarını ve depoların monte edilmesini istediğiniz noktaları seçmeniz yeterli.

...Veya karmaşık üstyapılar

Bazı uygulamalar oldukça spesifik bir şasi düzeni gerektirir. Volvo FM'de bazı şasi ekipmanlarının yeri üstyapıya yer açacak şekilde yeniden konumlandırılabilmektedir. Ayrıca, sıra dışı uygulamalar için sıra dışı düzeyde bir esneklik sunarak bu ekipmanları fabrikada özelleştirebiliyoruz.

İhtiyaçlarınız için bolca alan

Esnek olun

Kafanızda belirlediğiniz bir üstyapı mı var? Size en uygun Volvo FM'in özelliklerini belirlemek için yerel Volvo Trucks bayinizi ziyaret edin.