Volvo Trucks

Türkiye

Yolların kahramanı

Volvo FM cesur bir tasarıma sahiptir. Yumuşak kavisleri, aerodinamik çizgileri ve ayırt edici ızgarasıyla her yolda dikkat çeker. Kendinden emindir. Hoş bir görünüme sahiptir. Üstelik, her santimetresiyle tam bir Volvo'dur.  

Sıcak, güvenli ve çalışkan bir yol arkadaşı

Şehir içi odaklı tasarım

Güçlü. Aerodinamik. Yol için üretildi. Ancak Volvo FM şehir içi işler için de uygundur. Diğer bazı agresif modellere göre daha iddiasız bir görünüme sahip. Boyu da daha kısa. Bu sayede, yayalar, bisikletliler ve otomobil sürücüleri sürücüyle daha kolay bir şekilde göz teması kurabilmektedir. Böylece, her zaman daha mutlu ve daha güvenli bir yolculuk imkanı sunmaktadır. 

Ailenin bir parçası 

Yeniden düşünüldü. Yeniden çizildi. Yeniden şekillendirildi. Ancak, tanıdık bir görünüme sahip. Aerodinamik çizgileri ve V şekilli farlarıyla Volvo FM kesinlikle ailenin bir parçası. Ancak önceki modelin bu kadar beğenilmesini sağlayan özellikleri de taşıyor. Ayrıca, yeni cesur ızgarayla artık daha iddialı bir görünüme sahip.

Mükemmel kabin

360° Dış tasarıma genel bakış

Aşağıda kabine ilişkin interaktif bir genel bakış yer almaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için metin kutularına tıklayın. Daha da iyi bir deneyim için "Tam Ekran" öğesine tıklayın. Açıklanan özellik ve fonksiyonlar genel olup, kendi kamyonunuzdakilerden farklı olabilir.

VOLVO FM'İ YENİDEN KEŞFEDİN

Şimdi Volvo FM'i yeniden keşfetmenin tam zamanı. Yerel Volvo Trucks bayiniz size her özelliği yakından gösterecektir.