Volvo Trucks

Türkiye

BİRİNCİ SINIF HİZMET YAKLAŞIMI

Kârlılığın anahtarı toplam sahip olma maliyetidir. Kârlılığı en üst düzeye çıkarmak için doğru kamyona, kişiselleştirilmiş hizmetlere ve kamyonunuzu yolda bırakmayacak geniş bir destek ağına ihtiyaç duyarsınız.

Her kamyonu ve her hizmeti yakıt maliyetlerinizi azaltma, işletim sürenizi yükseltme ve üretkenliğinizi arttırmaya odaklanarak tasarlayıp üretiyoruz. Müşteri destek hizmetlerimiz (Avustralya ve Yeni Zelanda'daki en büyük Bayi Ağı tarafından sunulan) ilk milden son mile kadar standart olarak sunulur.

Yakıt verimliliği, entegre

Optimize edilmiş motorlar. Yakıt tasarruflu şasi. Akıllı şanzıman. Yakıt verimliliği Volvo FM'e entegredir.

En esnek kamyonumuz. Üstelik gelmiş geçmiş en güvenlisi.

Damperli kamyon, tanker veya nakliye kamyonu mu istiyorsunuz? Yoksa vinçli kamyon mu arıyorsunuz? Volvo FM istediğiniz şekilde yapılandırılabilir.

Ayırt edici tasarım

Yeni kabininize hoş geldiniz

My Truck uygulaması ile nerede olursanız olun Volvo kamyonunuza uzaktan erişebilirsiniz. Uygulama tüm yeni Volvo FH, Volvo FM ve Volvo FMX kamyonlarda kullanılabilir. Bize sorarsanız, günlük operasyonlarınızı iyileştirmenin daha kolay bir yolu yok.

My Truck uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Üstün yol tutuş

Yeniden tasarlanmış şasisi ve Volvo Dinamik Direksiyonu ile yola yapışan Volvo FM birinci sınıf yol tutuş sağlar.

Sürücülerin üretkenliğini nasıl arttırabilirsiniz?

Daha fazla konfor sunun. Yorgunluğu azaltın. Bir uzaktan kumanda verin.

 

VOLVO FM'Yİ DAHA YAKINDAN İNCELEYİN

Sorularınızı sorun. Parça bulun. Servis randevusu alın. Size en uygun kamyonu belirleyin. Yerel Volvo Trucks bayinizle görüşün.