Volvo Trucks

Türkiye

SÜRÜŞ VE YAŞAM İÇİN GENİŞ VE KONFORLU

Kamyon sürücülerine duyduğumuz saygının ürünü

Her bir bileşen ve akla gelebilecek her bir alan, direksiyon başındayken, dinlenirken veya yatakta uyurken en yüksek düzeyde konforu elde etmenizi sağlayacak şekilde titizlikle tasarlandı.

Geniş bir kabin

Dik A sütunları, alçak motor tüneli ve yüksek tavan ile gerçekten geniş bir kabin ortaya çıkmaktadır. Gerçekten de öyle: Sürücü uzun boylu da olsa 220 santimetre gibi muazzam bir ayakta durma yüksekliği mevcut.

Daha fazla detay mı istiyorsunuz?

Kabin teknik özelliklerini inceleyin

Eşyalarınız için bolca saklama alanı mevcuttur 

Bu kabine epey bir şey koyabilirsiniz. Geniş ön, yatak altı, arka ve dış saklama alanı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Ayrıca, küçük eşyalar için de akıllıca tasarlanmış bolca bölme var.

Yolda daha büyük bir ev

Daha fazla alan ve konfor mu arıyorsunuz? Globetrotter XL'dekine kıyasla 250 mm daha geniş ve 130 mm daha uzun bir yatağa sahip genişletilmiş Globetrotter XXL yataklı kabini keşfedin. Evden uzaktaki eviniz bundan daha konforlu olamaz.

Geniş ve rahat yatak

Alt yatak, 1065 mm'ye varan genişlikle (Globetrotter XXL yataklı kabin) rahat bir dinlenme imkanı sunar. Ayrıca, 55 dereceye kadar eğilebilen manuel veya elektrikli bir yatak bile seçebilirsiniz; dinlenirken, kitap okurken veya TV izlerken mükemmel konfor sunar.

Akıllı ve konforlu direksiyon

20° yatırılabilir kolonlu tam ayarlanabilir direksiyon simidi konforlu bir sürüş sağlar. Bir ayak pedalı ile rahatça kontrol edilir ve kabine girerken veya çıkarken rahatça yolunuzdan kaldırabilirsiniz.

Sınıfının lideri koltuk

Koltuk ayarlama aralığı birinci sınıftır. Koltuğu öne veya arkaya doğru 24 santimetre, yukarı veya aşağıya doğru 10 santimetre hareket ettirebilirsiniz. Koltuk şekli üst düzey yan desteklere sahiptir ve uzun bacaklılar için daha fazla destek sağlar.

Hava kalite sensörlü ECC klima sistemi

Elektronik klima kontrolü gelişmiş havalandırma kanallarına, çok çeşitli sensörlere ve havayı ciğerlerinize dolmadan önce temizleyen filtrelere sahiptir. Sonuçta benzersiz bir hava kalitesi, daha iyi buz çözme performansı ve cereyansız bir ortam elde edilir.

Servis ve Infotainment sistemi

Kullanımı kolay navigasyon, Dynafleet, geliştirilmiş iletişim ve kaliteli sesli eğlence. Volvo Trucks'ın entegre servis ve infotainment sistemi bu özellikleri tek arayüzlü, yedi inç'lik dokunmatik bir ekranda bir araya getirir. Manuel olarak, sesli komutlar aracılığıyla ve direksiyon simidi düğmeleri ile çalıştırın.

Kabin içi deneyiminizi yeniden gözden geçirin.

Kullanımı kolay

Servislerinizin ve infotainment'ın kontrolünü basitleştirin. Avantajları hissedin: daha iyi, daha güvenli bir sürüş deneyimi, daha kolay navigasyon ve daha verimli filo yönetimi.

Bu sistem kabinin ses ve eğlence birimini Dynafleet ve navigasyon fonksiyonlarıyla birleştirir.

Servislerin ve infotainment'ın entegrasyonu, daha kolay kullanıldıkları anlamına gelir. Ekrana dokunun, direksiyon simidindeki düğmelere basın veya sesinizi kullanın. Size hangisi daha çok uyarsa.

Özellikler

İç Mekân Özellikleri

Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedin

Rahat edin. Koltuğu deneyin. Yatak. Tüm dolapları inceleyin. Ne kadar fazla alan olduğuna inanamayacaksınız.