Volvo Trucks

Türkiye

VOLVO GOLD SERVİS SÖZLEŞMESİ

Volvo FH'ın tüm ayrıntıları sizi yolda bırakmayacak şekilde tasarlandı. En ufak ayrıntıya kadar her şeyiyle. Telematik ağ geçidi sayesinde mümkün kılınan Volvo Gold Servis Sözleşmesi, işletim sürenizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. 

Telematik Ağ Geçidi en kritik bileşen

Daha akıllı servis planlaması 

Volvo Gold Servis Sözleşmesi sayesinde, servis işlemleri işletim sürenizi olumsuz etkilemez. Telematik Ağ Geçidi, servisin siz yoldayken motor verilerine, kilometre bilgilerine, yakıt tüketimine ve hayati parçaların durumu hakkındaki bilgilere erişmesine olanak sağlar. Bu sayede, kamyonunuz gerçekten ihtiyaç duyana dek bakım için servise çağrılmazsınız. Ayrıca, yolda kalmanıza neden olabilecek problemler hakkında önceden uyarılırsınız ve servise geldiğinizde tüm hazırlıklar tamamlanmış şekilde bekleniyor olursunuz. Böylece, boş yere vakit veya para kaybı yaşamazsınız.

Rutin bakım, her yerden 

Bazı bakım işlemleri için servise gelmeniz gerekmez. Features Online ile bir teknisyen aracınıza uzaktan erişir ve görüntülenen yakıt tüketimini, yakıt deposu boyutunu (ekstra depo taktıysanız) ve tercih ettiğiniz hız sınırını kalibre edebilir. Yük göstergesi fonksiyonu bile belirli bir mesafeden etkinleştirilebilir. Birkaç dakikalığına aracınızı yol kenarına çekin ve sanal teknisyeninizin işlemi gerçekleştirmesini bekleyin.

Olağanüstü yol yardımı  

Ne kadar önlem alınırsa alınsın zaman zaman planlanmamış duraklamalar gerçekleşebilir, bu nedenle Volvo Gold Servis Sözleşmesine Volvo Action Service On Call hizmetini dahil ettik. Ön konsolunuzdaki VAS düğmesine basarak size yardımcı olacak bir operatöre bağlanabilirsiniz. Operatör konumunuzu tam olarak belirler ve kamyonunuzun diyagnostik arıza kodlarına erişir. Birkaç dakika içinde, bu iş için doğru teknisyeni, aletleri ve yedek parçaları taşıyan bir servis aracı gönderilir. Sıfır zaman kaybı. Sıfır kaynak kaybı.

Volvo Action Service'i özel yapan nedir?

YOLA KOYULUN. YOLDA KALMAYIN

Yerel Volvo Trucks bayinizle iletişime geçerek %100 işletim süresini nasıl elde edebileceğinizi öğrenin.