Volvo Trucks

Türkiye

Daha alçak tavan Daha fazla alan

Yol ve yük koşulları güçlü bir şanzıman gerektirdiğinde, tavanda kereste vinci bulunduğunda veya güzergahınızda tavan yüksekliği düşük yerler olduğunda Volvo FH16'yı daha çok sevebilirsiniz.

İlave donanımlar için daha fazla alan

Madencilik ile uğraşıyorsanız, yeraltı tünellerinin yerden yüksekliğinin 3,4 m olduğunu bilebilirsiniz. Dolayısıyla 3 m'nin biraz üstündeki alçak kabinli kamyonlar ile bu tünellerde rahatça hareket edebilirsiniz. Madencilikte kullanılan kamyonlar için ayrıca ilave koruyucu tavanlı alçak kabini de tercih edebilirsiniz. Bu seçenek tavan yüksekliğinizi en fazla 15 mm artırır.

Düzenli bir kabin tavanı

Düşük kabin yüksekliğinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, tavana monte edilen herhangi bir donanımın olmamasını da istersiniz. Neyse ki, Volvo FH16'nın
tüm antenleri tavandan kaldırılabiliyor: FM ve GSM/GPS antenleri kabinin sağ tarafına, CB radyo ve otoyol geçiş sistemi antenleri kabinin sol tarafına taşınabiliyor.

<3200 mm

A. Kabin

B. Şasi

C. Süspansiyon

D. Lastikler
 

Yataklı Alçak Kabine sahip bir Volvo FH16'nın yerden yüksekliği 3,2 m'den az olabilir.

Latest Press Release

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?