Volvo Trucks

Türkiye

Volvo FH16 10X4

Toplam katar ağırlığı arttıkça, fabrikamızdan teslim edilen beş akslı kamyon kombinasyonları daha yüksek esneklik, artırılmış yük kapasitesi ve daha fazla gelir potansiyeli sunmaktadır.

Gecikme yok. Ek maliyet yok.

Beş akslı bir aracı doğrudan fabrikadan almak bir dizi avantajı da beraberinde getirir. Aracınızı daha çabuk teslim alabilir, masraflı yenileme yada uyarlama işlemlerine ihtiyaç duymazsınız. Tüm aracı tamamlanmış halde teslim edeceğimiz için, tam Volvo garantisini ve satış sonrası desteğini elde edersiniz. Ayrıca araç tam araç tipi onayıyla teslim edilmektedir.

Daha fazla esneklik

Beş akslı Volvo FH16'da maksimum 56 tonluk bir toplam katar ağırlığına olanak tanıyan çift ön aks ve havalı süspansiyonlu bir Tridem bogi (avara akslı) bulunur. Bu özellik, aracı beton mikserleri, itfaiye araçları, yüksek ve büyük vinçler gibi çok çeşitli uygulamalar için ideal hale getirir.

Latest Press Release

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?