Volvo Trucks

Türkiye

Volvo FH16 dinamik şasi

Volvo FH16'nın şasisi hafif ve esnektir; özelleştirilmesi ve üstyapı için hazırlanması kolaydır. Yük kapasitesinden ödün vermeden müthiş bir sürüş, konfor ve ekonomi sunar.

Hassas bir alet

Volvo FH16'nın yolda hassas bir alet olmasını sağlayan şey şasisidir. Volvo Dinamik Direksiyon çift ön aksı olan kamyonlarda da mevcuttur ve sürücünün boynundaki, sırtındaki ve omuzlarındaki kas kasılmalarını büyük ölçüde azaltır. Ayrıca maksimum yerden yüksekliğe ihtiyacınız varsa GRAS-G2 havalı süspansiyon artık Volvo FH16'da sunulmaktadır.

Ne kadar hafifse o kadar iyi 

Volvo FH16 ağır ve zorlu hizmetler için optimize edilmiştir. Ama araçlarımızdaki aks kurulumlarını ve diğer şasi bileşenlerini mümkün olduğu ölçüde hafifleştirmek gibi çözümler üzerinde sürekli olarak çalışıyoruz. 

Diğer seçenekler. Daha hızlı gövde montajı 

Sayısız teknik özellik seçeneği sayesinde, Volvo FH16'nız her türlü uygulamaya hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilir. Yeni elektronik Üstyapı Modülü üstyapıcının gövde montajını kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlarken, Volvo Üstyapı Talimatları ise ihtiyaç duyulan tüm teknik çizimlere ve kablo şemalarına online erişim sağlar.

Volvo Üstyapı Talimatlarımıza göz atın

BEĞENDİNİZ Mİ? DİREKSİYONA GEÇİN

Yeni dinamik şasimizin özelliklerini gerçek anlamda anlayabilmeniz için direksiyona geçmeniz gerekir. Anahtarlar yerel Volvo Trucks bayinizde.