Volvo Trucks

Türkiye

İşletim Süresi

Sizin için işletim süresini en üst düzeye çıkaran, işletim maliyetlerinizi azaltan ve toplam sahip olma maliyetlerinizi düşüren, kesintisiz şekilde kamyonunuzu izleyen, sürücüyü koruyan ve ihtiyaç duyduğunuz an yolda olmanızı garanti eden teknolojiler ve hizmetler geliştirdik.

Volvo Altın Sözleşme

Birinci sınıf tasarım, üstün servis ve destek ağına telematik teknolojimizi ve Volvo Altın Sözleşmeyi eklediğinizde %100 işletim süresi garantisi elde edebilirsiniz. Bu, kamyonunuzun ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabilir olacağı anlamına gelmektedir. Üstelik, aracınız arızalanır ve planlanan süre içinde tekrar yola koyulmanızı sağlayamazsak mali kayıplarınızı da biz karşılıyoruz.
Daha fazla bilgi edinin

Kabindeki Sanal Teknisyeniniz

Bu akıllı teknoloji ile servisiniz motor, kilometre ve yakıt tüketimi ile ilgili bilgilerinize uzaktan erişebilir, teknisyenler diyagnostik arıza kodlarını görüntüleyebilir ve önemli bileşenlerin (fren balataları, kavrama, akü vb.) durumunu izleyebilir. Böylece, planlanmamış duraklamalar en aza indirilebilir. Ayrıca, servisiniz siz servis noktasına vardığınızda tamamen hazır şekilde sizi bekliyor olabilir. Sonuç olarak, mümkün olan en kısa sürede tekrar yola koyulabilirsiniz.

Yol Yardım

Issız bir yerde, öngöremediğiniz bir biçimde durmak zorunda mı kaldınız? Yol Yardım (VAS) düğmesine bastığınızda dilinizi konuşan bir operatöre bağlanabilirsiniz. Müşteri Temsilciniz tam konumunuzu ve şasi kimlik numaranızı görüntüleyerek, diyagnostik arıza kodlarını size en yakın teknisyene iletebilir. Endişelenmeyin, yardım ekibi yola çıktı bile.

Daha fazla bilgi edinin

Daha az sayıda kaza. Daha yüksek işletim süresi

Güvenlik konusunda biraz takıntılı olduğumuz söylenebilir. Ancak, aslında bu bizim DNA'mızda var. Güvenlik, Volvo Trucks kamyon modellerini tasarlarken en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Ne kadar az kazaya karışırsanız, kamyonlarınız ve dolayısıyla da sürücüleriniz o kadar uzun süre yolda olabilir. Volvo FH gelmiş geçmiş en güvenli kamyonlarımızdan biri olarak, kamyonu, sürücüyü ve diğer yol kullanıcılarını koruyan güvenlik sistemleri ile danatılmıştır.

Daha fazla bilgi edinin

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?