Volvo Trucks

Türkiye

I-PARK COOL

İyice dinlenmiş olduğunuzda aracınızı daha güvenli ve dikkatli kullanırsınız. Volvo FH'taki akıllı gece soğutma sistemi, gece daha rahat uyumanıza ve gündüz ise yollarda daha güvenli ve daha üretken bir şekilde yol almanıza yardımcı olur.

Kaliteli uyku - entegre

I-Park Cool tam amacına yönelik olarak tasarlanmıştır, fabrikada monte edilir ve aracın klima sistemine tamamen entegredir. Geceleri sıcak hava yerini soğuğa bıraktığında görevini park ısıtıcısına devreder ve sabaha kadar seçtiğiniz sıcaklıkta uyumanızı sağlar.

Keyfini çıkarın

I-Park Cool tüm gece boyunca 1.000 W soğutma kapasitesi sağladığı için, kullanıcısına verimli bir soğutma sunar. Sıcak geçen günlerde mola vermek istediğinizde bir saatlik bir süreye kadar 2.500 W yüksek soğutma kapasitesi elde edebilirsiniz.

Kabin alanınız size kalsın

Kamyonunuzdaki fazladan bir metreküplük ayakta durma alanında yapmak isteyeceğimiz son şey, kabin içine bir kabin kliması takmaktır. Biz Volvo FH'ta bunu yapmadık. Klima sistemine entegre edilen I-Park Cool, tüm alanı size bırakır.

Bir damla yakıtı boşa harcamayın

Tavan üzerine bir klima monte edilmesi oldukça yaygın bir uygulama olsa da, çok düşük bir maliyeti olduğu söylenemez. I-Park Cool kamyonunuza entegredir, aracınızın aerodinamik özelliklerini ve yakıt tüketimini etkilemez.

GECE SESSİZ BİR ORTAMDA RAHATÇA UYUYUN

I-Park Cool, diğer klima sistemlerinden 20 dB daha sessizdir. Bu rakam, algılanan seste %75 azalma, daha iyi bir uyku kalitesi ve güne çok daha iyi bir başlangıç yapılması anlamına gelir.

Latest Press Release

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?