Volvo Trucks

Türkiye

700 hp'ye varan yakıt verimli güç

VOLVO DİZEL MOTORLAR 

Yüksek motor gücü. Güçlü tork. Yüksek verimli. Dünya lideri dizel motorlarımız üretkenliğinizi ve yakıt verimliliğinizi arttırır. Ayrıca, daha çevre dostu motorlardır.  

Eğrilerimizi inceleyin

Düşük devirde mükemmel tork. Son derece geniş bir maksimum tork aralığı. Orta devir aralığında en yüksek güç ile buluşan en yüksek tork. Tork eğrilerimizi karşılaştırdığınızda farkı göreceksiniz. Kabine girdiğinizde, inanılmaz bir hızlanma, eşsiz çekme gücü ve yüksek hızda yakıt verimli ve keyifli bir sürüş ile bunu hissedeceksiniz. 

Yerleşik yakıt verimliliği ve çevresel duyarlılık

420 ve 460 hp motorlarda sıkıştırma oranı arttırıldı. 500 ve 540 hp motorlarda yeni optimize turbo. Tüm motorlarda common-rail enjeksiyonu ve en iyi motor kontrolünü sağlayan geliştirilmiş yazılım. Ayrıca, daha düşük iç sürtünme. Tüm iyileştirmeler yakıt verimliliğini optimize etmeye ve düşük devirlerde daha iyi motor torku ve tepkisi sağlamaya yöneliktir. Bu kâr hanenizde fark yaratır. Ayrıca, çevreye etkiniz üzerinde de büyük bir fark yaratırlar.

Volvo motor freni: VEB+

Benzersiz bir eksantrik mili tasarımının kullanıldığı patentli motor frenimiz VEB+, D13'te 375 kW'a (510 hp) ve D16'da 425 kW'a (570 hp) kadar gücü absorbe edebilir. I-Shift şanzıman sistemimiz ve akıllı hız sabitleyicimiz ile bir araya geldiğinde, güvenlikten veya yakıt ekonomisinden ödün vermeksizin yüksek bir ortalama hızla ilerleyebilirsiniz.

Beygir gücü seçiminizi yapın

Beş farklı güç seçeneği arasından seçiminizi yapın. 13 litrelik (D13) üç seçenek ve 16 litrelik (D16) iki seçenek vardır.

DAHA YÜKSEK GÜÇ. DAHA AZ YAKIT

Yerel Volvo Trucks bayinizi ziyaret ederek motor serimizin gücünü ve verimliliğini keşfedin.